• کد خبر:۷۶۵۵۴
با شکست نفت؛
  • ۱۹:۲۶
  • ۲۰/اسفند/۱۳۹۶

بگوویچ به کمک اسکوچیچ آمد

پیروزی امروز گل گهر مقابل نفت مسجدسلیمان امروز چندان غیرقابل پیش بینی نبود. ۶

به گزارش «دی اسپورت»؛ نفت مسجدسلیمان که در دور برگشت از رقابت های لیگ دسته اول نتایج چندان مناسبی نگرفته با شکست امروز در سیرجان ممکن است برتری قاطع و فاصله دار در لیگ دسته اول را با برتری شکننده یک امتیازی عوض کند. 


در حالی که در این هفته از رقابت های لیگ دسته اول خونه به خونه به دلیل انجام بازی جام حذفی دیرتر از سایرین به دیدار خانگی آلومینیوم اراک خواهد رفت، محمود فکری و شاگردانش امروز در سیرجان زانو زدند تا یک شکست دیگر را در ادامه نتایج نه چندان خوب خود تجربه کنند.


وینکو بگوویچ سرمربی گل گهر که در دور برگشت با نتایج مثبت و بردهای پیاپی شرایط تیمش را تغییر داده امروز هم خوش درخشید و دست هموطن جوان ترش دراگان اسکوچیچ را گرفت که در صورت پیروزی، این هفته مقابل تیم اراکی به یک امتیازی صدرنشین می نشیند. البته گل گهری ها در ادامه مسابقه خود در بازی بعدی در روز 28 اسفند مقابل خونه به خونه به میدان می روند و شاید خیلی زود این آوانس را از دراگان و یارانش پس بگیرند. نکته جالب اینکه به جز نفت مسجدسلیمان، بادران، نزدیک ترین تعقیب کننده  دو تیم صدرنشین نیز این هفته در دیدار مقابل شهرداری ماهشهر متوقف شد تا همه چیز به سود خونه به خونه باشد. البته به شرطی که آنها بتوانند تیم آلومینیوم اراک را در دیدار عقب افتاده مغلوب کنند.

 

 

منبع: ورزش سهارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار