• کد خبر:۷۶۵۶۱
به حریفان ما پاداش نقدی می دهند!
  • ۲۰:۱۵
  • ۲۰/اسفند/۱۳۹۶

امیری: خطر امتیاز فروشی لیگ دسته اول را تهدید می کند

 مدیرعامل نساجی مازندران گفت: برخی تیم ها که برای پرداخت پول به بازیکنان خود هزار جور بدقولی کرده و همه آنان را سرکار می گذارند این روزها برای شکست نساجی مازندران برای رقیبان ما پاداش نقدی می گذارند. ۱۵

به گزارش «دی اسپورت» و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران  در گفت و گو با کانال اطلاع رسانی باشگاه نساجی گفت: بعد از هفته نهم که موفق شدیم مس کرمان را ببریم دیگر نتوانستیم در خانه حریفان برنده شویم. خوشحالم که بعد از  ۱۸ هفته توانستیم بیرون از قائم شهر هم تیم حریف را شکست بدهیم.
مدیرعامل نساجی مازندران با اشاره به برخی شیطنت ها و اقدامات مرموزانه یادآور شد: متاسفانه برخی تیم ها که برای پرداخت پول به بازیکنان خود هزار جور بدقولی کرده و همه آنان را سرکار می گذارند این روزها برای شکست نساجی مازندران برای رقیبان ما پاداش نقدی می گذارند.
وی افزود: البته بحث اصلی من پاداش گذاشتن برای برد نیست بلکه  همین تیم ها که برای شکست نساجی پول خرج می کنند برای رقیبان خودشان و شکست آنها چه خرج هایی می کنند؟
وی خاطرنشان کرد: خطر اصلی اینجاست. فوتبال یک بازی جوانمردانه است اما برخی تیم ها به جای تمرکز روی خودشان این بازی را به بیرون از مستطیل سبز برده و رقابت را ناجوانمردانه کرده اند.

امیری در پایان گفت: خیلی حرف ها دارم که بخواهم بزنم اما در لفافه به همین اندک بسنده کردم بلکه گوش شنوایی پیدا شود و مسئولان به خود بیایند. بار دیگر هشدار می دهم خطر امتیاز فروشی لیگ دسته اول را به ویژه در هفته های حساس تهدید می کند و اگر لازم باشد به موقع اسم هم خواهم آورد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار