• کد خبر:۷۶۵۶۵
دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا؛
  • ۲۲:۳۸
  • ۲۰/اسفند/۱۳۹۶

پیش بازی استقلال ایران - العین امارات؛ روز تسویه حساب

استقلال نماینده ایران در صدر گروه مرگ قرار دارد. ۵۱

دو‌شنبه ۲۱ اسفند ۹۶، هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

 

استقلال ایران- العین امارات(گروه D)

 

ساعت ۱۹:۰۰ در ورزشگاه آزادی تهران

 

به گزارش «دی اسپورت»؛ استقلالی‌ها همچنان از اتفاقات بازی رفت با العین عصبانی‌اند. تیم آماده و متحد استقلال فاصله‌ای با انتقام گرفتن از العین نداشت اما قضاوت بحث برانگیز "بن یعقوب"، داور مالزیایی، مانع برد استقلال شد.

 

استقلال در العین یک مانع بزرگ پیش روی خود دید؛ داور مالزیایی، وگرنه هم اکنون در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا هفت امتیازی بود.

 

در آسیا عملکرد آبی‌ها فوق العاده بوده است. استقلال که در گروه دشواری قرار دارد با پنج امتیاز از سه بازی سخت، صدرنشین گروه D است و فردا برای ادامه صدرنشین می خواهد العین را در تهران شکست دهد.

 

 برد در بازی فردا برای استقلال جنبه انتقامی هم دارد؛ هم انتقام ناداوری بازی رفت را بگیرد و هم اینکه باخت شش-یک فصل گذشته را جبران کند.

 

تماشاگران استقلالی برای اولین بار در این فصل فرصت حضور در ورزشگاه آزادی را پیدا می کنند و انتظار می رود استقبال خوبی از این بازی شود.

 

بازگشت هواداران

 

استقلال با وینفرد شفر به تیم ایده‌‎آل هواداران تبدیل شده است. تیمی که دربی را برد در آسیا هم صدرنشین گروه مرگ است.

 

در این گروه فاصله بین تیم ها بسیار کم است، الهلال فینالیست فصل گذشته تنها دو امتیاز کسب کرده و لغزش هر تیم می تواند باعث حذفش شود.

 

بازی های دور برگشت قطعا سخت تر و فشرده‌تر از بازیهای دور رفت خواهد بود، استقلال اما این فرصت را دارد که دو بار در آزادی با تیم های العین و الریان قطر بازی کند. کسب دو برد خانگی صعود استقلال را تضمین می کند.

 

آبی ها اگر فردا العین را ببرند گام بلندی در راه صعود برمی‌دارند.

 

العین در فصل گذشته در لیگ امارات چهارم شد و با کنار گذاشتن الاهلی( تیم سوم لیگ) از لیگ قهرمانان آسیا، مجوز حضور در این مسابقات را کسب کرد. العین ان فصل صدرنشین لیگ امارات است. هدایت این تیم برعهده زوران مامیچ کروات است. برادران عبدالرحمان، مارکوس برگ سوئدی، و کایوی برزیلی ستونهای اصلی تیم‌اند. محمد عبدالرحمان که در بازی رفت محروم بود فردا بازی می کند. کایو البته مصدوم است و به این بازی نمی رسد.

 

العین در بازیهای قبلی خود در آسیا سه تساوی کسب کرده و قطعا تمام تلاش خود را می کند تا حداقل یک امتیاز بگیرد.

 

استقلال هم نسبت به بازی اول خود با العین تغییراتی خواهد داشت. مجید حسینی مصدوم شده و پژمان منتظری جای او را خواهد گرفت. محسن کریمی، پادووانی، بهنام برزای و مهدی قائدی دیگر مصدومان استقلال‌اند.

منبع: نودارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار