• کد خبر:۷۶۶۰۳
دی اسپورت: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران شهرداری بندرعباس را با شکست بدرقه کرد . ۱۹

به گزارش" دی اسپورت "، در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور و در چارچوب هفته سوم مرحله نهایی تیم های نفت و گاز گچساران و شهرداری بندرعباس در ورزشگاه شهدای نفت به مصاف هم رفتند .

 

این دیدار که از ساعت ۱۵ آغاز شد در نیمه اول با تک گل مرتضی حیدری و با نتیجه یک بر صفر به سود نفت وگاز به پایان رسید .

 

با شروع نیمه دوم بازهم گچسارنی ها بودند که نبض بازی را در دست داشتند تا اینکه حرکت انفجاری حکیم حزباوی در محوطه جریمه سعید کاظمی را در موقعیت گل قرار داد و این بازیکن با ضربه سر توپ را به گل تبدیل کرد .

 

بعد از گل دوم بازیکنان بندرعباس در یکی دو صحنه خطرناک ظاهر شدند که البته دفاع منسجم نفتی ها اجازه خودنمایی به مهاجمین حریف را نداد .

 

در ۱۵ دقیقه  پایانی مسابقه شاگردان فرازمند چند موقعیت صد در صد گلزنی را در ضدحملات به راحتی از دست دادند .

 

در اواخر بازی فشار بندرعباسی ها بیشتر شد تا اینکه توپ ارسالی از سمت چپ دروازه نفت و گاز با ضربه سر علیرضا اسلامی وارد گل نفتی ها شد و بازی با نتیجه دو بر یک به سود نفت و گاز به پایان رسید .

 

نفت و گاز گچساران  با ترکیب زیر به مصاف  شهرداری بندرعباس رفت :

 

علی خالصی ، علی کرمی ، بهزاد داوودی ، وحید ارمی ، علی حدادی فر ، اسماعیل هاشمی نیا ، محمد رضا ملایی ، سجاد عباسی ، مرتضی حیدری ، حکیم حزبایی پور ، سعید بحر کاظمی

 

 

ترکیب شهرداری بندر عباس جهت دیدار با نفت و گاز گچساران به شرح زیر بود :

 

مجتبی فرهادی،امیرحسین نادم،مهدی حسین زاده، حمید نصرتی، هادی رکابی، محمدنوروزی، وحید امانی،سعید راهرو، علی اسلامی ، حسین قهارپور، آرش همایونی

 

تعویض های نفت و گاز در این دیدار به شرح زیر بود: 

شاهین توکلی از دقیقه ۵۸ به جای علی حدادی وارد میدان شد ، رضا قیالی دقیقه ۷۳ جایگزین سعید کاظمی شد و محمد علی حسینی در دقیقه ۸۶ به حای مرتضی حیدری وارد زمین مسابقه شد .

 

تعویض های تیم شهرداری بندرعباس به صورت زیر انجام شد :

پیمان پورصادقی و یزدان عباسیان دقیقه ۵۸ به صورت همزمان و به ترتیب جایگزین حسین قهارپور و سعید راهرو شدند و هادی رکابی در دقیقه ۷۷ جای خود را امیرحسین سلامت داد .ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار