• کد خبر:۷۶۸۲۷
سرمربی اسبق تیم فوتبال ملوان انزلی گفت : در صورتیکه سهام باشگاه ملوان به نیروی دریایی بازگردانده شود این نیرو با همکاری منطقه آزاد انزلی می تواند این باشگاه را دوباره به اوج برگرداند. ۱۰

به گزارش "دی اسپورت" ، فرهاد پور غلامی در مورد شرایط باشگاه ملوان و خبر بازگشت این باشگاه به نیروی دریایی، گفت: باشگاه ملوان یکی از باشگاه های قدیمی و سازنده فوتبال ایران است که همواره فوتبالیست های بزرگی را به فوتبال ملی ایران معرفی کرده است. ملوان بعد از اینکه به بخش خصوصی واگذار شد با چالش های زیاد روبه رو شد. اکنون هم اگر نیروی دریایی قبول کند که مدیریت این باشگاه مردمی  را دوباره به دست بگیرد و با همکاری منطقه آزاد انزلی دوباره روزهای درخشان ملوان در فوتبال ایران تکرار خواهد شد.تمام افتخارات ملوان در زمان مدیریت نیروی دریایی بوده است.

 

وی افزود: نیروی دریایی مدیریت کم نقصی در باشگاه ملوان داشت و زمانی که نیروی دریایی با منطقه آزاد انزلی تعامل داشتند دوران خوب ملوان از راه رسید و این باشگاه با کمترین مشکل و دغدغه مالی  به کار خود ادامه داد. قطعا اگر بازهم شاهد همکاری و تعامل نیروی دریایی و منطقه آزاد انزلی در باشگاه ملوان باشیم این می تواند بهترین خبر و عیدی برای هواداران ملوان باشد. مردم انزلی به ملوان عشق می ورزند و از سامان گرفتن این باشگاه خوشحال می شوند.

 

منبع : فارسارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار