• کد خبر:۷۶۸۳۲
اختصاصی دی اسپورت:
  • ۰۸:۴۸
  • ۲۸/اسفند/۱۳۹۶

قفل دروازه داماش در مرحله نهایی گشوده شد

دی اسپورت:قفل دروازه داماش در مرحله نهایی لیگ دسته دوم پس از 307 دقیقه گشوده شد ۸

به گزارش «دی اسپورت»، روز گذشته و در هفته چهارم مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته دوم در آبادان دیدار تیم های پالایش و داماش گیلان با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.داماشی ها پس از سه بازی متوالی که دروازه شان را برابر حریفان بسته نگه داشته بودند نتوانستند که به روند گل نخوردن هایشان در آبادان ادامه دهند و سرانجام پس از 307 دقیقه هومن سعدونی موفق به گشودن دروازه داماش شد.

 

داماشی ها در مرحله اول نیز با دریافت 7 گل در 19 بازی به عنوان بهترین خط دفاع موفق به صعود به مرحله نهایی شده بودند البته در مرحله نهایی نیز تا پایان هفته چهارم لاجوردی پوشان عنوان بهترین خط دفاع را برای خود حفظ کرده اند.

 

داماش در 4 بازی مرحله نهایی تنها 1 گل دریافت کرده و این آمار بهترین در بین 12 تیم مرحله نهایی است.داماشی ها که در خطوط مختلف در فصل جاری از ثبات خوبی برخورددار هستند در سه بازی ابتدایی که برابر سه خط حمله زهردار لیگ به میدان رفتند با ترکیب دفاعی سید کاظم رحمانی،محمد مختاری،میلاد پورمحسن و آرمین منفرددوست به مصاف حریفان رفتند که موفق شدند در این سه بازی بدون گل خورده زمین مسابقه را ترک کنند.

 

در بازی هفته سوم برابر سردار بوکان پس از مصدومیت منفرددوست در دقایق ابتدایی کنعان طاهرنژاد جایگزین وی شد و در بازی روز گذشته نیز وی به طور ثابت در ترکیب خط دفاع داماش به میدان رفت.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار