• کد خبر:۷۷۱۵۲
نفت و گاز گچساران 2 پالایش آبادان2 :
  • ۲۲:۱۹
  • ۱۶/فروردين/۱۳۹۷

گچسارانی ها پیروزی را با تساوی عوض کردند

دی اسپورت: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در خانه برابر پالایش نفت قعرنشین به تساوی دست یافت . ۸

به گزارش «دی اسپورت»؛ در ادامه مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم های نفت و گاز گچساران و پالایش نفت آبادان در پایان نود دقیقه به تساوی دو بر دو دست یافتند .

 

براساس این گزارش ، این دیدار که از ساعت ۱۶:۴۵ در استادیوم شهدای نفت و گاز آغاز شد ابتدا نفتی ها بودند که با گل حکیم حزباوی پور از حریف آبادانی خود پیش افتادند و نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید .

 

با شروع نیمه دوم بازهم نفتی ها بودند که نبض بازی را در دست گرفتند و حکیم حزباوی پور گل دوم خودش و نفت و گاز را به ثمر رساند .

 

نفتی های آبادان در ادامه جلو کشیدند و در ۱۵ دقیقه پایانی نتیجه را به تساوی کشیدند ،  آبادانی ها ابتدا با یک شوت سرکش توسط هومن سعدونی از پشت محوطه جریمه تور دروازه نفت و گاز را به لرزه در آورند.

 

در حالی که داور مسابقه پنج دقیقه وقت تلف شده در نظر گرفته بود تعدادی از تماشاگرنماهای گچسارانی با پرتاپ چند شی به زمین مسابقه باعث وقفه  در جریان  بازی شدند  .

 

در ثانیه های پایانی مسابقه توپ ارسالی بازیکن پالایش نفت در محوطه جریمه نفت و گاز با ضربه حمیدرضا موذنی  بازیکن تعویضی این تیم  وارد دروازه امیر مراد کلاری دروازه بان امروز نفت و گاز شد تا نفتی ها ی گچساران بازی دو بر صفر برده را با تساوی تلخ در ثانیه های پایانی عوض کنند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار