• کد خبر:۷۷۳۷۹
اختصاصی دی اسپورت:
  • ۲۰:۳۵
  • ۲۲/فروردين/۱۳۹۷

حاشیه نگاری دیدار داماش-نفت و گاز گچساران

دی اسپورت:عصر امروز و در یک دیدار 6 امتیازی در رشت تیم های داماش و نفت و گاز گچساران به تساوی بدون گل رضایت دادند ۸

به گزارش «دی اسپورت»، عصر امروز و در یک دیدار 6 امتیازی از هفته هفتم مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته دوم در رشت تیم های داماش گیلان و نفت و گاز گچساران به تساوی بدون گل رضایت دادند.در ادامه حاشیه نگاری این دیدار از نگاه خبرنگار "دی اسپورت" را می خوانید:

 

-هواداران داماش برای روحیه دادن به بازیکنان این تیم قبل از آغاز بازی بنری را در رختکن تیم شان نصب کردند تا بازیکنان این تیم با روحیه ای مضاعف به مصاف حریف بروند.

 

-در یک روز وسط هفته نزدیک به 3 هزار هوادار داماش از بازی این تیم دیدن می کردند در سوی مقابل تعداد معدودی از هواداران نفت و گاز گچساران نیز خود را به رشت رسانده بودند.

 

-در ابتدای ورود بازیکنان دو تیم به زمین مسابقه از بنری که توسط باشگاه داماش گیلان در حمایت از گیلانی بودن گردنه حیران تهیه شده بود رونمایی شد.

 

-اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش گیلان،محمدمهدی الطافی مدیرعامل باشگاه داماش،محمدرضا مهدوی کاپیتان اسبق داماش،حسین کعبی کاپیتان سپیدرود رشت و افشین چاووشی مهاجم اسبق این تیم شمالی از تماشاگران ویژه این بازی بودند.

 

-یکی از مربیان تیم نفت و گاز به دلیل اعتراض به داوری در نیمه دوم اخراج شد و برای چند دقیقه شاهد درگیری میان بازیکنان دو تیم بودیم که در این میان یک بازیکن از هر دو تیم با کارت زرد داور میدان جریمه شدند.

 

-پس از پایان بازی محمد حسین ترابیان دو بازیکن نفت و گاز را از زمین مسابقه اخراج کرد.اقدامی که واکنش کادرفنی نفت و گاز را به همراه داشت و سرمربی این تیم به شدت به انتقاد از داور میدان پرداخت.

 

-هواداران داماش در چند صحنه به شدت به مصدومیت های پی در پی بازیکنان نفت و گاز واکنش نشان دادند و اعتقاد داشتند که بازیکنان این تیم وقت کشی می کنند و از بازیکنان تیم خود می خواستند که توپ را در اختیار حریف قرار ندهند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار