• کد خبر:۷۷۳۹۴
ادامه اتفاقات عجیب در باشگاه سقوط کرده؛
  • ۲۳:۱۳
  • ۲۲/فروردين/۱۳۹۷

تیم محروم است، سازمان لیگ کارت صادر می‌کند!

سازمان لیگ کارت بازی دو بازیکن جدید برای یک تیم لیگ یکی صادر را کرده است. ۶

به گزارش «دی اسپورت»؛ صبای قم عجیب‌ترین شرایط باشگاهی را بین تیم‌هایی که در سطح کشوری فعالیت دارند را سپری می‌کند و جدا از سقوط این تیم طی یک سال از لیگ برتر به لیگ دسته دوم، بدهی مالی ۲۴ میلیاردی، عدم پرداخت قرارداد بازیکنان و ...، هنوز هم به این تیم بازیکن جدید اضافه می‌شود!

باشگاه صبای قم به دلیل عدم پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی و داخلی و به ویژه فیلیپ خوزه ماچادو، مدافع فقید برزیلی که دو فصل قبل در این تیم عضویت داشت، در نقل و انتقالات نیم‌فصل از جذب بازیکن محروم بود ولی با این حال پس از آن مجوز حضور بازیکن به صبایی‌ها داده می‌شد!

در حالی که طی ماهیان اخیر و بعد از نیم‌فصل لیگ دسته اول شایعاتی مبنی بر عقد و ثبت رسمی قرارداد بازیکنان جدید که بیشترشان هم سنین پایین دارند، با صبا شنیده می‌شد اما حالا این مسائل رنگ و بوی جدی به خود گرفته و سرمربی این تیم قمی وقوع چنین اتفاقاتی را تایید می‌کند.

با وجود اینکه تنها سه هفته به پایان لیگ دسته اول باقی مانده مسعود راشکی، سرمربی جوان و بومی صبای قم تاکید کرد که بدون اطلاع او روز گذشته قرارداد یک دروازه‌بان و یک مهاجم با صبا ثبت شده و سازمان لیگ هم در اقدامی عجیب و در حالی که این تیم از نیم‌فصل نمی‌توانسته بازیکن جدید بگیرد و از نقل و انتقالات محروم بوده، کارت بازی این دو نفر را صادر کرده است.

راشکی اتفاقات باشگاه صبا طی یک فصل اخیر را عجیب عنوان می‌کند و می‌گوید بازیکن پولی در این تیم است؛ او همچنین خبر داد که در تیم‌های پایه صبا از خانواده بازیکنان پول گرفته می‌شود و امیدوار است مراجع ذی صلاح به آن رسیدگی کنند.

حال باید دید کمیته انضباطی و حتی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال چه تصمیمی درباره اتفاقات عجیب و غریبیی که در تیم صبای قم رخ می‌دهد و همچنین اقدام بحث برانگیز برای صدور کارت دو بازیکن جدید برای آنها از سوی سازمان لیگ می‌گیرد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار