• کد خبر:۷۷۴۳۸
تلاش ماشین سازان برای بقا مقابل مس بی انگیزه
  • ۰۸:۰۰
  • ۲۷/فروردين/۱۳۹۷

پیش بازی ماشین سازی تبریز _ مس رفسنجان

دی اسپورت:از هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم ماشین سازی تبریز و مس رفسنجان به مصاف هم می روند. ۲۰

به گزارش خبرگزاری "دی اسپورت": در چهارچوب هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت ۱۶:۳۰ دو تیم ماشین سازی تبریز و مس رفسنجان در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار :

 

تیم فوتبال ماشین سازی در هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته اول در دیداری خارج از خانه و البته سخت مقابل تیم مدعی نساجی مازندران با یک گل مغلوب شد تا همچنان جزو کاندیداهای سقوط به دسته پایین تر باشد، تیم مس رفسنجان نیز در حالی که در خانه از حریف خود تیم صبای قم پیش بود بدلیل ترک زمین توسط تیم مهمان دیدارش ناتمام ماند!

 

ماشین سازان که فصل خوبی را سپری نکرده اند با شکستی که هفته گذشته متحمل شدند با منطقه خطر تنها یک امتیاز فاصله دارند و از هر زمانی به سقوط نزدیک تر هستند، آنها کار سختی برای بقا در لیگ دارند و شاید تنها برگ برنده شان دیدار با تیم صبای قم در هفته ما قبل پایانی لیگ باشد، مسی ها نیز اگر چه دغدغه صعود و سقوط ندارند اما در صورت تداوم شکست هایشان در هفته های پایانی می توانند در جدول حتی تا رده چهاردهم نیز تنزل پیدا کنند و به همین دلیل باید با انگیزه بیشتری به مصاف رقبا بروند تا بتوانند حداقل جایگاه خود را حفظ کنند!

 

سبزقباهای تبریزی از سی و یک دیدار گذشته شش پیروزی، دوازده تساوی و چهار شکست را بدست آورده اند و با ۳۰ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی حضور دارند، نارنجی پوشان رفسنجانی نیز از سی بازی گذشته نه پیروزی، سیزده تساوی و هشت شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با ۴۰ امتیاز در رده دهم جدول جای دارند.

 

تبریزی ها تا بدین جای کار در مصاف با حریفان بیست گل به ثمر رسانده اند و در مقابل سی و یک گل نیز دریافت کرده اند، رفسنجانی ها نیز در تقابل با رقبا بیست و شش بار موفق به گلزنی شده اند در حالی که بیست و پنج بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند.

 

تیم میزبان در صورت برتری در این دیدار می تواند خیال خود را از بابت بقا در لیگ تا حد زیادی راحت کند اگر چه تغییری در جایگاهش بوجود نمی آید، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند می تواند جایگاهش را در جدول رده بندی تثبیت کند.

 

 

نویسنده: سید مهدی حق گوی ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار