• کد خبر:۷۷۴۵۰
آخرین تلاش های ایرانجوان برای بقا در لیگ دسته اول
  • ۱۰:۰۰
  • ۲۷/فروردين/۱۳۹۷

پیش بازی ایرانجوان بوشهر _ اکسین البرز

دی اسپورت: از هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم ایرانجوان بوشهر و اکسین البرز به مصاف هم می روند. ۲۴

به گزارش خبرگزاری "دی اسپورت": در یکی از دیدارهای مهم هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت ۱۷ دو تیم ایرانجوان بوشهر و اکسین البرز در استادیوم شهید بهشتی بوشهر به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار :

 

تیم فوتبال ایرانجوان در هفته سی و یکم مسابقات در دیداری خارج از خانه برابر تیم برق جدید فارس به تساوی یک بر یک دست یافت تا همچنان به بقا در لیگ امیدوار باشد اما تیم اکسین در حالی که در خانه پذیرای تیم نفت مسجد سلیمان بود در نهایت با یک گل از این تیم شکست خورد.

 

ایرانجوانی ها که در این فصل با مشکلات زیادی مواجه بوده اند و بیشتر از همه مسائل مالی آزارشان داده است حال در آستانه سقوط به دسته پایین تر قرار دارند، تیم ریشه داری که سالهاست در لیگ دسته اول حضور دارد اگر نتواند در بازی های باقی مانده نتایج قابل قبولی کسب نماید قطعا سقوط خواهد کرد، اکسینی ها نیز پس از اینکه شانس صعود به لیگ برتر را از دست دادند بی انگیزه ظاهر شده اند و همین امر موجب شده تا رده نهم جدول تنزل پیدا کنند، آنها برای اینکه بتوانند فصل را با کسب جایگاهی مناسب به پایان ببرند باید در دیدارهای باقی مانده بهتر از اینها ظاهر شوند.

 

سرخ پوشان بوشهری از سی و یک دیدار گذشته هفت پیروزی، هشت تساوی و شانزده شکست را بدست آورده اند و با ۲۹ امتیاز در رده شانزدهم جدول رده بندی حضور دارند، طلایی پوشان البرزی نیز دوازده پیروزی، ده تساوی و نه شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با ۴۶ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم گل گهر سیرجان در مکان نهم جدول جای دارند.

 

تیم ایرانجوان بوشهر تا بدین جای کار در مصاف با حریفان بیست و نه گل به ثمر رسانده و در مقابل چهل و شش گل نیز دریافت کرده است، آنها یکی از ضعیف ترین خطوط دفاعی لیگ را در اختیار دارند، تیم اکسین البرز نیز در تقابل با رقبا سی و هفت بار موفق به گلزنی شده در حالی که بیست و شش بار نیز دروازه خود را باز شده دیده است.

 

تیم میزبان در صورت برتری در این دیدار و عدم نتیجه گیری تیم ماشین سازی می تواند به رده پانزدهم جدول صعود کند و شانس خود را برای بقا افزایش دهد، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در صورت عدم نتیجه گیری سایر حریفان می تواند تا رده ششم خود را بالا بکشد.

 

 

نویسنده: سید مهدی حق گوی ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار