• کد خبر:۷۸۱۰۸
مالک باشگاه استقلال جنوب؛
  • ۱۷:۳۱
  • ۱۲/ارديبهشت/۱۳۹۷

سرهنگیان : کمیته انضباطی حق استقلال را ضایع کرد

مالک باشگاه استقلال جنوب تهران گفت: متاسفانه کمیته انضباطی چشمش را بر روی واقعیت‌ها بست و به ناحق رأیی صادر کرد که حق ما ضایع شد. ۸

به گزارش"دی اسپورت"، درپی اتفاقات و حواشی موجود در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، روز چهارشنبه تیم استقلال جنوب تهران و کارون اروند خرمشهر هفت دقیقه از بازی نیمه تمام خود را در تهران انجام دادند که این بازی مهم و سرنوشت ساز در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 

اسماعیل سرهنگیان مالک باشگاه استقلال جنوب در گفتگویی اظهار داشت: از کمیته انضباطی انتظار نداشتیم تحت  تاثیر جوسازی های انجام شده و سفارش از خارج از فدراسیون فوتبال رأیی را بدهند که منجر به ضایع شدن حق تیم استقلال جنوب باشد.

 

وی تاکید کرد: اتفاقاتی که روز اول در این بازی افتاد، کاملا مشهود بود. کادر فنی و تماشاگران منتسب به تیم کارون اروند بر اساس مشاهدات و گزارش واضح داور و ناظر بازی پس از اعلام ضربه پنالتی به سود تیم ما در آخرین دقایق بازی، جو را ملتهب کرده و کاری کردند که بازی نیمه تمام بماند. جزئیات این اتفاقات در گزارش ناظر بازی ذکر گردیده و از آنجایی که مقصر کامل این اتفاقات عوامل منتسب به تیم اروندرودند طبیعی بود که نتیجه این بازی نیمه تمام باید به سود ما اعلام می گردید.

 

سرهنگیان افزود: حتی اگر بپذیریم که رأی کمیته انضباطی درست بود، بر اساس این رأی، ادامه بازی نیمه تمام باید با حضور تمام عوامل بازی قبلی صورت می گرفت اما نمی دانم چرا و با تصمیم چه کسی داوران این بازی عوض شدند و داورانی که شرایط بازی نیمه تمام را درک نکرده بودند در ادامه بازی دقایق باقیمانده را قضاوت کردند که این خود تخلفی است که از سوی عوامل فدراسیون صورت گرفته است.

 

مالک باشگاه استقلال جنوب تصریح کرد: این رأی منصفانه نبود و به نظر می رسد صادرکنندگان رأی تحت تاثیر افرادی قرار گرفته‌اند و مجاب به صدور رأیی شدند که حق تیم استقلال جنوب در این مسابقات ضایع گردید. چنانچه بازی نیمه تمام شرایط عادی داشت، ما به راحتی در آن بازی پیروز می شدیم و الان صعود ما به لیگ یک قطعی بود اما با اتفاقات آن بازی و رأیی که کمیته انضباطی صادر کرد، صعود ما به لیگ دسته اول سخت شد و ممکن است این شانس را پس از یک سال زحمت و تقبل هزینه های مربوطه از دست بدهیم. اگر ما به لیگ دسته اول صعود نکنیم، جوابگوی حق ضایع شده ما چه کسی است؟

 

سرهنگیان ادامه داد: در هفته های اخیر و بازی های حساس لیگ دسته دوم داوری ها در کل خوب بوده و مشکلی از جهت داوری ها نداشتیم اما عوض شدن تیم داوری در یک بازی و آرای صادر شده از سوی کمیته انضباطی علامت سوال بزرگی است پیش روی ما که اگر جواب آن داده نشود، از نظر ما یک نقطه سیاه در برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم می باشد.

 

منبع : مهر



ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار