• کد خبر:۷۸۲۴۲
  • ۱۶:۰۱
  • ۱۶/ارديبهشت/۱۳۹۷

آمارهای جالبی از لیگ یک این فصل

رقابت های فصل گذشته لیگ دسته اول با ثبت آمارهای جالب و قابل توجه به پایان رسید ۴

به گزارش"دی اسپورت"، رقابت های لیگ دسته اول در فصل گذشته (۹۷ - ۹۶) با قهرمانی و صعود نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران به لیگ برتر به پایان رسید اما در این فصل نکته قابل تاملی که بیش از پیش توجه مخاطبانی که اخبار این لیگ را دنبال می کردند را جلب می کرد آمارهای جالب و قابل توجه ای بود که بد نیست سری به این آمارهای جالب زده و مورد بررسی قرار دهیم در این آمار :

 

* نفت مسجدسلیمان با کسب ۶۵ امتیاز بهترین تیم شد. نفت مسجد‌سلیمان یکه‌تازی خود را تا پایان فصل تداوم بخشید و قهرمان لیگ دسته اول شد.

 

* نساجی مازندران با کسب ۱۹ برد، بیشترین پیروزی را به نام خود ثبت کرد. جواد نکونام، از ۹ بازی آخر، ۲۳ امتیاز کسب کرد تا در رقابت با تیم هم‌استانی و سابق خودش پیروز شود و نساجی را راهی لیگ برتر کند.

 

* ملوان بندر‌انزلی با ۱۶ مساوی عنوان بیشترین تساوی را به خود اختصاص داد.

 

* بادران با ۵۴ گل صاحب بهترین خط حمله شد. شاگردان محمد ربیعی با وجود عملکرد بسیار خوب در پایان نیم‌فصل اول و حضور در رتبه دوم جدول، در نیم‌فصل دوم افت محسوسی را تجربه کردند.

 

* خونه‌به‌خونه با ۴ باخت، کمترین شکست را در رقابت‌ها داشت و با ۱۷ گل خورده صاحب بهترین خط دفاعی شد. این تیم همچنین با کسب ۳۵ امتیاز، بهترین تیم نیم فصل دوم نیز لقب می‌گیرد.

 

* صبای قم با یک برد و ۸۳ گل خورده، صاحب بدترین خط دفاعی شد و با ۲ امتیاز بدترین تیم نیم فصل دوم. صبا همچنین پرحاشیه‌ترین تیم لیگ یک امسال بود.

 

* راه‌آهن با ۲۸ باخت، بیشترین شکست را دارد و با ۴ مساوی، کمترین تساوی را مال خود کرده. این تیم با ۱۵ گل زده، صاحب بدترین خط حمله است و با کسب ۱۰ امتیاز، بدترین تیم.

 

* پرگل‌ترین دیدارها: راه‌آهن یک - فجر سپاسی ۷ ، اکسین البرز ۸ - صبای قم صفر شدارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار