• کد خبر:۷۸۳۳۲
فدراسیون پیگیر بحث تبانی در لیگ دسته اول باشد؛
  • ۲۰:۵۳
  • ۱۸/ارديبهشت/۱۳۹۷

کلانتری : شرایط فراهم باشد در فجرسپاسی می‌مانم

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز گفت : به نظرم تنها داوری که بسیار اشتباه سوت زد برای فجر سپاسی شیراز آقای بنیادی‌فر بود. ۳

به گزارش"دی اسپورت"، علی اصغر کلانتری درباره اینکه آیا از تیم فجر جدا شده‌ یا خیر،‌گفت: نمی‌دانم این بحث چطور بین همه در فضای مجازی پیچیده است چرا که ما نه جلسه‌ای با مدیرعامل برگزار کردیم و نه گفتم که نمی‌خواهم در فجر باشم. درست است قرارداد من به اتمام رسیده است اما هیچ صحبتی بابت اینکه فصل آینده نباشم و یا باشم مطرح نشده است. هنوز هیچ چیز مشخص نیست باید جلسه‌ای برگزار شود تا در خصوص فصل جدید صحبت کنیم.

 

کلانتری ادامه داد:باشگاه یک طرح سه ساله داده است که بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم، اگر شرایط طوری باشد که از لحاظ مالی و جذب بازیکن به نفع فجر سپاسی شیراز باشد مطمئنا به دنبال این هستم که فصل آینده در فجر باشم در حال حاضر بنده و بازیکنان و باشگاه فجر استراحت می‌کنیم تا تکلیف مشخص شود.

 

وی در ادامه درباره اینکه فصل گذشته برای فجر سپاسی شیراز خوب گذشت یا خیر، گفت: فصل خوبی بود. فکر نمی‌کردیم جزء مدعیان قرار بگیریم. تیمی بودیم که ۸۰ درصد خروجی داشتیم و در زوایای مختلف تغییر کردیم، می‌توانستیم در هفته‌های آخر با توجه به اینکه جزء مدعیان صعود بودیم به لیگ برتر بیاییم اما نشد. یک بازی را به راحتی از دست دادیم و متأسفانه از صعود باز ماندیم. امیدوارم سال آینده با برنامه‌ریزی دقیق و جذب نفرات خوب به لیگ برتر صعود کنیم باید مشکلات مالی‌مان برطرف شود در حال حاضر نزدیک به ۵۰ درصد از پول‌مان را دریافت نکردیم.

 

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز در خصوص داوری گفت: به نظرم تنها داوری که بسیار اشتباه سوت زد برای فجر سپاسی شیراز آقای بنیادی‌فر بود که در بازی با مس کرمان سر تیم ما را برید. دو پنالتی در آن بازی نگرفت و باعث شد تیم ما از کورس  عقب بماند. متأسفانه داور جایی به ما ضربه زد که نباید این کار را انجام می‌داد و جایی برای بازگشت نبود. ان‌شاءالله اشتباهات داوری سهوی باشد اگر از عمد باشد هیچ وقت آقای بنیادی‌فر را حلال نمی‌کنم.

 

کلانتری در ادامه درباره اینکه آیا در لیگ دسته اول تبانی صورت گرفته است یا خیر، گفت:‌وقتی دو مالک باشگاه در برنامه زنده ورزشی ۹۰ در خصوص فساد فوتبال به هم تهمت می‌زنند پس مطمئن باشید اتفاقاتی در لیگ دسته اول افتاده است. من نمی‌گویم به صورت ۱۰۰ درصد اما شاید بحث‌هایی در خصوص تبانی صورت گرفته‌ که تیم‌هایی بخواهند با دادن رشوه در جدول رتبه خوبی به دست بیاورند. در بازی با ملوان هم آقای کرمانشاهی به ضرر ما سوت زد و در همان روز در بازی همزمان یک پنالتی بی‌دلیل به نفع تیم مدعی و رقیب ما گرفته و باعث شد سه امتیاز به جمع امتیازهای تیم رقیب اضافه شود. این‌ها نشان می‌دهد که حتما فساد وجود دارد.

 

وی در ادامه تأکید کرد:‌ من می‌گویم باید فدراسیون پیگیر این موضوع شود اگر تبانی صورت گرفته علناً اعلام کنند و اگر تبانی صورت نگرفته است اطلاع دهند که هیچ مشکلی در لیگ دسته اول وجود ندارد اما واقعاً پیگیر این موضوعات شوند.

 

کلانتری در پایان گفت: وقتی دو تا مالک در خصوص فساد صحبت می‌کنند و زیرآب همدیگر را  می‌زنند پس حتما فساد بوده است، تیم‌هایی که به دنبال این موضوعات نیستند همیشه کلاهشان پس معرکه بوده مثل فجر سپاسی شیراز که خدا را شکر با تبانی و با باندبازی به مرحله بعدی صعود نکردیم. به نظرم آدم صاف و ساده راهش را ادامه بدهد خیلی بهتر است از اینکه بخواهد به هر قیمتی هر کاری کند. امیدوارم این دو تیمی که به لیگ برتر صعود کردند بتوانند فصل آینده نتایج خوبی کسب کنند.

 

منبع : فارسارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار