• کد خبر:۷۸۳۴۶
باشگاه ملوان بندرانزلی هنوز با مشکلات مالی و مدیریتی زیادی دست به گریبان است. ۶

به گزارش"دی اسپورت"، پس از جدایی احمد دنیامالی از هیئت مدیره باشگاه ملوان در ابتدای فصل گذشته لیگ دسته اول، مشکلات مالی باشگاه ملوان آغاز شد. این مشکل بارها به اعتراض دست‌نشان و سایر اعضای تیم ملوان منجر شد. فصلی که ملوانان با کسب 55 امتیاز و حضور در رتبه ششم، به کار خود پایان دادند.

 

مهران نصیری، سرپرست باشگاه ملوان سال گذشته از سرپرستی باشگاه استعفا کرد که مورد موافقت هیئت مدیره این باشگاه قرار نگرفت، اما نصیری دیگر در باشگاه ملوان حاضر نمی‌شود. باشگاه ملوان اکنون مدیرعامل یا سرپرستی ندارد و احمد خسرونژاد، قائم مقام باشگاه و حسن خسته‌بند، نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی و رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان، تنها تصمیم‌گیرندگان باشگاه هستند.

 

نصرت ایراندوست و بهمن صالح‌نیا، دو گزینه اصلی هیئت مدیره باشگاه ملوان برای سمت مدیرعاملی این باشگاه به شمار می‌روند و هنوز وضعیت پُست اصلی مدیریت باشگاه مشخص نیست.

 

همچنین اعضای باشگاه ملوان در حال مذاکره با سازمان منطقه آزاد انزلی برای قبول حمایت مالی از ملوان هستند و امیدوارند این سازمان، مُهر پایانی بر مشکلات مالی باشگاه بزند. باشگاه ملوان همچنین درگیر پرونده شکایت زوران زلاتکوفسکی، بازیکن مقدونیه‌ای و سابق قوی سپید به فیفاست و با مشکلات فعلی مدیریتی و مالی ملوانان، بعید به نظر می‌رسد این باشگاه از کسر امتیاز فیفا، جان سالم به در ببرد.

 

منبع : تسنیمارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار