• کد خبر:۷۸۳۶۷
دی اسپورت:سروش رفیعی فصل بعد مطمئنا در تیم الخور نخواهد بود و مهدی طارمی هم از الغرافه جدا خواهد شد، همان تیمی که خواهان محسن مسلمان شده است. ۵

به گزارش «دی اسپورت»؛بعد از اینکه باشگاه الخور قطر اعلام کرد سروش رفیعی فصل آینده در این تیم نخواهد بود و دوباره راهی فوتبال ایران خواهد شد، زمزمه های حضور این هافبک خوش نقش در پرسپولیس وجود دارد. سروش که از پرسپولیس به قطر رفت، به نظر خودش هم بدش نمی آید تا دوباره در جمع قرمزها باشد. اما در این رابطه روزنامه خبرورزشی نوشته که ممکن است بازگشت سروش با خروج مسلمان از باشگاه همراه باشد. این روزنامه همچنین از این نوشته که آقای پاس گل این فصل لیگ برتر از باشگاه الغرافه قطر نیز پیشنهاد دارد.

دیشب هم خبری در فضای مجازی پیچید که در نوع خودش جالب توجه بود؛الغرافه طارمی را نمی خواهد و زمزمه شده مهدی طارمی که هنوز هم نام پرسپولیس در بایو اینستاگرام آن دیده می شود، بعید نیست دوباره به جمع قرمزها برگردد. البته که پرسپولیس فعلا از نقل و انتقالات محروم و امیدوار است این محرومیت بخشیده شود. ضمن اینکه راه دوم قرمزها در حال حاضر برای جذب بازیکن این است که بازیکن مورد نظر نیم فصل بیرون باشد و بعد از پایان محرومیت به تیم اضافه شود.

منبع:برترین هاارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار