• کد خبر:۷۸۳۷۰
دی اسپورت:تمرینات تیم ملی همچنان بدون بازیکن پیگیری می شود.این نداشتن بازیکن احتمال لغو بازی دوم دوستانه تیم ملی را هم افزایش می دهد. ۱

به گزارش «دی اسپورت»؛شرایط برای تیم ملی آنچنان که باید و شاید خوب پیش نمی رود. تیم تمرین می کند اما بازیکن ندارد. همچنان 4 یار اصلی در ترکیبش هستند و احتمالا بزودی بازیکنان شاغل در لیگ یونان ، آن هم بدون مسعود که احتمالا برای کاهش حساسیت ها به اردوی تهران دعوت نمی شود و جهانبخش از لیگ هلند و در صورت پایان یافتن بازی های قطر و بلژیک ، لژیونرهای مان از این لیگ ها ، به جمع اضافه شوند. بازی های لیگ قهرمانان هم برای تیم های لیگی استقلال و پرسپولیس تازه دوشنبه و سه شنبه پایان می یابد و ده دوازه نفر از بچه ها از دو روز قبل اردو آزاد هستند.

حالا کارلوس که از میان همین بازیکنان ، احتمالا امید ابراهیمی را هم از دست داده است، باید انتخاب کند به آنها استراحت بدهد و بعد 4 روز به جمع اضافه شوند یا استراحت شان را بیاندازد بعد از بازی با ازبک ها و بعد تیمش را با استراحت این بچه ها به اردوی ترکیه ببرد. جایی که تیمش تازه تکمیل می شود.

اگر این اتفاق بیفتد ، عملا بازی تیم ملی با ازبکستان لغو می شود و تیم ملی بدون بازی خداحافظی در ایران به جام جهانی می رود و اگر هم اصرار بر برگزاری بازی باشد ،ممکن است تیم آسیب دیده های بیشتری بدهد.

منبع:خبرآنلاینارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار