• کد خبر:۷۸۳۸۲
 ملی‌پوش ایرانی از شانس خوب تیم هیرنفین برای کسب سهمیه لیگ اروپا در صورت ارائه دوباره بازی برابر اوترخت صحبت کرد. ۳

به گزارش «دی اسپورت»؛ تیم هیرنفین بامداد امروز (پنجشنبه) در دیدار رفت مرحله پلی‌آف اردویژه هلند با گلزنی رضا قوچان‌نژاد برابر اوترخت 4 بر 3 پیروز شد. این نتیجه در حالی رقم خورد که هیرنفین با 3 گل از حریفش پیش بود اما در ادامه 3 گل دریافت کرد و بازی به تساوی کشیده شد. در نهایت گل دقیقه 86 دنزل پیروزی سخت هیرنفین را رقم زد.

رضا قوچان‌نژاد، ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنفین درباره این پیروزی به فاکس اسپورت هلند گفت: وقتی به بازی نگاه می‌کنید متوجه می‌شوید که کنترل بازی را به راحتی پس از نتیجه 3 بر صفر به اوترخت از دست دادیم. کاری که نباید انجام می‌شد. صادقانه بگویم که نتیجه پایانی به دست آمده 4 بر 3 هم برای هیرنفین خوب بود. حتی این نتیجه بهتر از 3 یا 4 بر صفر به سود هیرنفین بود، زیرا در غیر این‌صورت شاید در بازی برگشت به گونه‌ای دیگر ظاهر می‌شدیم. الان می‌دانیم که نباید با 80 درصد توانمندی‌مان بازی کنیم و هنوز اطمینان کافی برای صعود وجود ندارد.

وی اظهار داشت: اگر سبک بازی را که برابر اوترخت به نمایش گذاشتیم در بازی برگشت شنبه شب هم ارائه کنیم شانس حضور در لیگ اروپا زیاد خواهد بود. اگر این کار را نکنیم هیچ چیزی در اروپا به دست نخواهیم آورد.

تیم هیرنفین در صورت عبور از سد اوترخت راهی فینال مرحله پلی‌آف اردویژه هلند می‌شود و تیم برنده این بازی نیز راهی فصل آینده لیگ اروپا خواهد شد.

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیمارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار