• کد خبر:۷۸۴۰۹
  • ۱۴:۵۸
  • ۲۱/ارديبهشت/۱۳۹۷

مرفاوی نیامده، رفتنی شد!

دی اسپورت:شرکت گروه ملی که مالک باشگاه استقلال خوزستان است بار دیگر واگذار شد که بر این اساس گفته می‌شود تصمیماتی که اخیرا در مورد باشگاه گرفته شده بود همه لغو خواهد شد. ۳

به گزارش «دی اسپورت»؛باشگاه استقلال خوزستان متعلق به کارخانه گروه ملی صنعتی اهواز است. بعد از اینکه کارخانه گروه ملی به عبدالرضا موسوی سپرده شد او امیر سلطانی را به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب کرد و مدتی این باشگاه زیر نظر آنها اداره شد.

با توجه به اتفاقاتی که رخ داده کار انتقال کارخانه گروه ملی به موسوی به سر انجام نرسیده و طبق اظهار نظر صورت گرفته انتقال کارخانه به موسوی منتفی شده و اخیرا هیأت واگذاری جدیدی تشکیل شده تا کارخانه گروه ملی به فرد یا نهاد دیگر واگذار شود.

تقریبا در روزهایی که بحث انتقال گروه ملی منتفی شده بود مدیرعامل وقت باشگاه استقلال خوزستان که با عبدالله ویسی سرمربی این تیم اختلاف داشت در اقدامی غیر منتظره از انتخاب صمد مرفاوی به عنوان سرمربی جدید این باشگاه خبر داد.

بعد از این انتخاب عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اعلام کرده مگر امیر سلطانی مدیرعامل استقلال خوزستان است که برای این تیم سرمربی انتخاب می‌کند.

در همان روز افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان که تا چندی قبل رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال خوزستان بوده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از موضوع واگذاری گروه ملی به مالکیت جدید خبر داد و اعلام کرد اگر قرار است تصمیمی در مورد باشگاه اتخاذ شود بهتر است این کار توسط تیم جدید انجام شود.

بعد از این اتفاقات گفته می‌شود حضور موسوی به عنوان مالک کارخانه گروه ملی به طور قطعی منتفی شده و هیأت واگذاری جدید و سرپرست جدید برای این کارخانه معرفی شدند و قرار است اقدامات لازم در این راستا انجام شود.

منبع:فارسارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار