• کد خبر:۷۸۴۷۱
مدیرکل ورزش و جوانان فارس کامیاب؛
  • ۲۰:۰۸
  • ۲۲/ارديبهشت/۱۳۹۷

کامیاب : مهم ترین سرمایه قشقایی هواداران آن است

مدیرکل ورزش و جوانان فارس از ماندگار شدن امتیاز لیگ یک فوتبال مربوط به باشگاه آینده‌سازان همراه برق جدید فارس در این استان خبر داد. ۱۵

به گزارش دی اسپورت و به نقل از پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، حیدر علی کامیاب در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع ‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ضمن اعلام این خبر گفت : با تلاش‌های همه‌ جانبه دوستداران فوتبال و حمایت‌ های نماینده مردم فیروز آباد، قیروکارزین وفراشبند در مجلس شورای اسلامی و دوستداران باشگاه قشقایی، امتیاز لیک یک فوتبال باشگاه آینده‌ سازان همراه برق جدید فارس به باشگاه قشقایی واگذار شد.

 

وی با بیان اینکه این قرارداد امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت، رسماً در هیات فوتبال استان فارس به ثبت خواهد رسید افزود : حق فوتبال فارس داشتن حداقل یک تیم در لیگ برتر فوتبال است که امیدواریم با وحدت و همدلی و حمایت‌های همه‌جانبه از نمایندگان استان در فصل آینده شاهد وقوع چنین رخدادی باشیم.

 

مدیرکل ورزش و جوانان فارس، باشگاه قشقایی شیراز را باشگاهی با پشتوانه‌ ای از هوادار و علاقه‌ مندان پرشور دانست و با تأکید بر اینکه مهم‌ ترین سرمایه این باشگاه خیل تماشاگران و هواداران آن هستند ابراز امیدواری کرد تا در فصل جدید این تیم بتواند با همدلی و وحدت نماینده‌ ای شایسته برای استان فارس در لیگ دسته یک فوتبال باشد.

 

کامیاب اعتقاد به خرد جمعی در کنار نقد سازنده را یکی از  عوامل موفقیت دانست و افزود: همه ما تلاش خواهیم کرد تا دو نماینده فارس در لیگ دسته یک در شرایطی قابل‌ قبول فصل را شروع و به پایان برسانند.

 

وی با تأکید بر ادامه حمایت‌ های اداره کل ورزش و جوانان از نمایندگان استان فارس در لیگ‌ ها و رشته‌ های مختلف افزود: در فصل پیش رو نیز در حد توان و بضاعتمان از دو تیم فجر شهید سپاسی و قشقایی حمایت خواهیم کرد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در بخش دیگری از صحبت هایش تاکید کرد که امتیاز نماینده فارس در لیگ دسته ۲ فوتبال کشور نیز در استان فارس خواهد ماند.

 

کامیاب در عین‌ حال گفت : باشگاه‌ های ما باید برنامه‌ ریزی دقیق  و تدوین چشم‌ انداز شرایط را به‌گونه‌ ای ایجاد کنند تا باید بنگاه‌ های اقتصادی با میل و رغبت به حمایت مالی از آن‌ ها اقدام کنند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار