• کد خبر:۷۸۶۸۲
اختصاصی دی اسپورت؛
  • ۱۶:۳۰
  • ۲۶/ارديبهشت/۱۳۹۷

بابک صمدیان سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان شد

مشاور شهردار و سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری همدان گفت: بابک صمدیان به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان در فصل جدید رقابت های لیگ دسته دو کشور انتخاب شد. ۱۷

به گزارش دی اسپورت، حسن محمدی اظهار کرد: پس از سه نشست کمیته فنی و بررسی برنامه گزینه های سرمربیگری، در نهایت تصمیم جمع به انتخاب صمدیان به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گرفته شد.

 

 

وی اضافه کرد: ۲ گزینه بومی برای قبول سرمربیگری تیم فوتبال شهرداری همدان برای فصل جدید لیگ دسته دوم فوتبال کشور انتخاب شده بودند که در نهایت صمدیان به این سمت انتخاب شد.


 

محمدی خاطرنشان کرد: با پیشنهاد بابک صمدیان سرمربی تیم، حجت چهاردولی، رضا نوری، حمید شانه ای و محسن سماوات به عنوان مربیان و اعضای کادر فنی تیم شهرداری همدان در فصل جدید مسابقات انتخاب شدند.

 

وی افزود : همچنین محمود کرمی از پیشکسوتان فوتبال همدان و شهرداری نیز به عنوان سرپرست تیم فوتبال شهرداری همدان منصوب شد.

 

وی با تاکید بر اینکه خواست شهردار همدان صعود به لیگ دسته یک کشور است خاطرنشان کرد: بر همین اساس باید تیمی قدرتمند را برای فصل جدید رقابت ها تشکیل دهیم  .

 

مشاور شهردار همدان افزود: تیم فوتبال شهرداری در ۲ فصل حضور در لیگ دسته دوم عملکرد خوبی ارائه کرد و حتی در آستانه صعود به لیگ یک بود و بدون تردید امسال شرایط بهتری را رقم می زنیم  .

 

محمدی بیان کرد: رویکرد اصلی ما تشکیل تیمی بومی است و از سرمربی منتخب می خواهیم تا ۸۰ درصد از ترکیب تیم را بومی کند.

 

تیم شهرداری تنها نماینده استان همدان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور است.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار