• کد خبر:۷۸۷۹۰
کمیته انضباطی منتظر چیست٬
  • ۲۲:۱۴
  • ۲۷/ارديبهشت/۱۳۹۷

در لیگ برتر استان کرمانشاه چه می گذرد؟

دی اسپورت:بعد ازحدود2ماه از گذشت مشخص شدن فینالیست های لیگ برتر استان کرمانشاه هنوز تکلیف قهرمان این مسابقات مشخص نیست. ۲۹

به گزارش «دی اسپورت»؛لیگ برتر استان کرمانشاه همواره نشان داده اگر به طور منظم و سیستماتیک برگزار شود استعداد ها و تیم های شایسته ای از دل آن بیرون می آید که میتوانند حرف های زیادی برای گفتن در فوتبال کشور داشته باشند٬ نمونه اش دالاهوی کرمانشاه بود که سال گذشته در مرحله نخست لیگ دسته سوم با اقتدار راهی مرحله بعد شد اما در این مرحله با مشکلات مدیریتی که برایش ایجاد شد موفق نبود.

 

اما لیگ برتر استان کرمانشاه در فصل 97-96برای خودش پدیده ای شده با اینکه دو تیم مقاومت کنگاور و دالاهو کرند به دیدار پایانی لیگ برتر استان راه یافتند اما با اعتراض تیم عقاب زاگرس نسبت به یکی از بازیکنان مقاومت کنگاور و همچنین اعتراض تیم مقاومت کنگاور نسبت به یکی از بازیکنان عقاب زاگرس پرونده این اعتراض ها به کمیته انضباطی رفت.

 

اینکه آیا اعتراض هر دو باشگاه وارد بوده یا نه هنوز مشخص نیست و در صلاحیت کمیته انضباطی است اما اینکه پس از گذشت2ماه و پس از مشخص شدن تمام قهرمانان استان ها در سراسر کشور و مشخص شدن نماینده هایشان در لبگ دسته سوم لیگ استان کرمانشاه حتی هنوز تکلیف دیدار فینالش مشخص نیست که این موضوع اصلا در خور شان فوتبال این استان نیست و به نظر کمیته انضباطی در این خصوص بسیار معطل کرده و هر چه زودتر باید در این خصوص رای دهد تا تیم ها از بلاتکلیفی در بیایند و با مشخص شدن قهرمان استان نماینده کرمانشاه هم در لیگ دسته سوم مشخص شود.

 

البته اینطور به نظر می رسد که اعتراض هر دو باشگاه اگر به نتیجه برسد این تیم دالاهو کرند است که میتواند بدون برگزاری دیدار پایانی با رای کمیته انضباطی قهرمان اعلام شود.

 

خبرنگار:علیرضا یاوریارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار