• کد خبر:۷۸۸۲۰
کاپیتان شهید مولائی قائمشهر؛
  • ۱۵:۴۳
  • ۲۸/ارديبهشت/۱۳۹۷

رضایی : به لیگ دو صعود خواهیم کرد

کاپیتان شهید مولائی قائمشهر گفت : با توجه به اینکه همه بازیکنان به خود باوری رسیده اند احساس می کنیم به رقابت های لیگ دو صعود خواهیم کرد. ۵

به گزارش «دی اسپورت»؛ ناصر رضایی پیش از دیدار با جهاد نصر سیرجان در دور رفت مرحله نهایی پلی آف لیگ دسته سوم در گفتگو با دی اسپورت در خصوص شرایط تیمش اظهار داشت : شرایط تیم خوب است و احساس می کنیم که به لیگ دو نزدیک شدیم و به رقابت ها صعود خواهیم کرد. در مقابل جهاد نصر سعی خواهیم کرد مثل بازی شهدای رزکان کرج پیروز از زمین مسابقه خارج شویم.

 

وی ادامه داد : بازیکنان در شرایط فوق العاده ای قرار دارند و همه بازیکنان به این خودباوری رسیده ایم که می توانیم به لیگ دو صعود کنیم و موفقیتی دیگر را پس از نساجی برای قائمشهر به دست بیاوریم.

 

رضایی با بیان اینکه هیچ نگرانی جزء نگرانی وضعیت زمین سیرجان نداریم افزود : تنها استرس و نگرانی ما به خاطر زمین بد تیم سیرجان هست که انشالله از این لحاظ مشکلی پیش نیاید و بتوانیم تاکتیک های خود را در زمین پیاده کنیم.

 

کاپیتان شهید مولائی بیان داشت : مسئولین شهر و استان تاکنون هیچ حمایت از ما نکرده و یک بار نیز در طول مسابقات در تمرینات و مسابقات ما حضور نیافتند اما انتظار داریم در بازی پایانی و به خصوص دور برگشت که در قائمشهر برگزار خواهد شد با حضور و حمایت خود موجب دلگرمی ما باشند.

 

وی با اشاره به قدرت خط حمله تیم شهید مولایی تصریح کرد : شرایط مرحله پلی آف به گونه ای است که در وهله اول باید تلاش کنیم که گلی را دریافت نکنیم و بعد به فکر گل زدن باشیم ، با توجه به اینکه خط حمله خوبی را در اختیار داریم امیدوام مهاجمان روز خوبی داشته باشند و موفق به گلزنی شوند.

 

وی در پایان گفت : با تلاش بازیکنان ، کادر و یاری همه عوامل باشگاه و تیم امیدوارم با پیروزی و صعود به لیگ دو مردم قائمشهر و خانوادی شهید مولائی را خوشحال کنیم.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار