• کد خبر:۷۹۱۵۶
 مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که این تیم کار دشواری در لیگ قهرمانان آسیا دارد. ۱

به گزارش «دی اسپورت»؛ مهدی پاشازاده در خصوص قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی استقلال - السد قطر و پرسپولیس - الدحیل قطر در این مرحله اظهار داشت: فکر می‌کنم چهار تیم غرب آسیا تقریبا در یک رده هستند. ضمن اینکه اگر تیمی می‌خواهد به جمع چهار تیم نهایی برسد باید همه رقیبانش را شکست دهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود دو تیم پرسپولیس و استقلال در این مرحله به هم می‌خوردند تا در مرحله نیمه نهایی حتما یک تیم ایرانی حاضر می‌شد عنوان کرد: بله، اگر اینطور می‌شد خوب بود، اما فکر می‌کنم پرسپولیس و استقلال بتوانند حریفان قطری را شکست دهند و در نیمه نهایی به هم بخورند.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: مطمئن باشید السد و الدحیل برای این مرحله خودشان را تا دندان مسلح می‌کنند، اما باید ببنیم ما چه کار می‌کنیم و نماینده‌های ما چطور خودشان را تقویت می‌کنند.

پاشازاده در پاسخ به این سوال که آیا واقعا زور پرسپولیس و استقلال به تیم‌های قطری این مرحله می‌رسد گفت: ما از لحاظ نیروی انسانی داخلی نسبت به قطری‌ها بهتر هستیم. مسلما قطری‌ها بازیکنان بومی مثل امید ابراهیمی و رحمتی را ندارند و دنبال بازیکن با کیفیت خارجی می‌روند. نماینده‌های ما هم باید سراغ بازیکنان خارجی مثل تیام بروند. ضمن اینکه ما از لحاظ امکانات و برنامه‌ریزی نمی‌توانیم خودمان را با قطری‌ها مقایسه کنیم.

وی در پایان گفت: مسلماً پرسپولیس و استقلال کار سختی در این مرحله از آسیا دارند دو تیم قطری تا دندان مسلح هستند. به نوعی تیم‌های ما با شمشیر به جنگ مسلسل می‌روند! امیدوارم در نهایت هر دو تیم ایرانی بتوانند به مرحله بعد صعود کنند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار