• کد خبر:۷۹۱۶۳
سرمربی نفت و گاز گچساران؛
  • ۱۵:۳۴
  • ۰۲/خرداد/۱۳۹۷

فرازمند: برای صعود به میدان می رویم

تا ساعاتی دیگر آخرین دیدار فصل جاری لیگ دسته دوم بین تیم های نفت و گاز گچساران و استقلال جنوب در تهران برگزار می شود تا تکلیف آخرین تیم راه یافته به لیگ آزادگان مشخص شود. به همین دلیل با بهمن فرازمند، سرمربی گچسارانی ها تماس گرفتیم تا آخرین وضعیت تیمش را از زبان وی جویا شویم. ۸

به گزارش «دی اسپورت»؛ بهمن فرازمند در مورد شرایط تیمش پیش از دیدار برابر استقلال جنوب به خبرنگار دی اسپورت گفت: در هفته ای که گذشت تمرینات خیلی خوبی را براساس نقاط ضعف و ‌قوت حریف پشت سر گذاشتیم و از هر نظر آماده به نمایش گذاشتن یک بازی زیبا و تماشاگرپسند مقابل حریف مان هستیم.

سرمربی نفت و‌ گاز در مورد بازی رفت گفت: در دیدار رفت بازی خیلی خوبی انجام دادیم و فرصت های زیادی داشتیم تا بازی را همانجا تمام کنیم، به طوری که در اواخر مسابقه حتی توپ مان با برخورد به تیرک دروازه حریف وارد گل نشد ولی در مجموع اعتقاد داریم که همه چیز دست خداست و ما فقط باید تلاش کنیم تا به هدف مان برسیم.

فرازمند با انتقاد از داور مسابقه در بازی رفت، ادامه داد: در بازی رفت به گواه فیلم بازی که برای کارشناسان داوری ارسال کردیم، داور باید یک بازیکن حریف را اخراج می کرد و یک پنالتی هم به سود ما اعلام می شد که متاسفانه داور مسابقه در هر دو صحنه اشتباه کرد ولی با این وجود اعتقاد داریم که داور هم انسان است و به مانند همه بازیکنان و مربیان حق اشتباه دارد.

سرمربی گچسارانی در مورد انتظارش از فدراسیون فوتبال گفت: ببینید، مسابقه پیش رو، دیداری است که می تواند حاصل تلاش یک تیم طی یک فصل را مشخص کند، به همین دلیل از فدراسیون و کمیته های مختلف انتظار داریم، این بازی را با وسواس بیشتری پیگیری کنند تا خدای نکرده حقی از هیچ کدام از تیم ها ضایع نشود و هر تیمی که حقش است به لیگ  آزادگان صعود کند.

فرازمند در پایان گفت: تیم ما نشان داده در دیدارهای خارج از خانه خیلی بهتر از بازی های خانگی بازی می کند و بازیکنانم از ابتدای فصل نشان داده اند که بازی به بازی بهتر شده و عملکرد فنی بالاتری از خود به نمایش می گذارند. در بازی پیش رو چند مصدوم داریم که هنوز مشخص نیست به این بازی می رسند یا خیر ولی انشاله هر اتفاقی رخ می دهد، به سود مردم گچساران باشد زیرا واقعا هوادارانی داریم که در گرما و سرما از ما حمایت کرده اند و انشاله با صعودمان بتوانیم لطف و حمایت این عزیزان را جبران کنیم.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار