• کد خبر:۷۹۶۴۲
مدیر عامل باشگاه شهرداری تبریز خبر داد؛
  • ۱۷:۱۰
  • ۱۱/خرداد/۱۳۹۷

رحیمی : واگذاری امتیاز شهرداری تبریز به كرمانشاه نهایی نشده است

مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز تأکید کرد هنوز پروسه واگذاری امتیاز تیم فوتبال لیگ دسته اولی این باشگاه نهایی نشده است.  ۱۳

به گزارش"دی اسپورت"؛ علیرضا رحیمی درباره واگذاری امتیاز تیم لیگ دسته اولی شهرداری تبریز اظهار داشت: هنوز واگذاری نهایی انجام نشده است و ما در حال مذاکره با متقاضیان خرید هستیم. چند پیشنهاد از باشگاه‌های تهران،‌ کرمانشاه، بندرعباس و چند شهر دیگر داریم که به امید خدا هر کدام از این خریداران شرایط بهتری داشته باشند و شورای شهر تبریز آن‌ها را تأیید کند، امتیاز را به آن‌ باشگاه واگذار خواهیم کرد. ما بدون هماهنگی شورای شهر  کاری  انجام نخواهیم داد و باید همه چیز به تصویب این شورای برسد.

 

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا باشگاه شهرداری به هیچ وجه قصد تیم‌داری در فوتبال را ندارد،؟» گفت: ما قطعاً در لیگ دسته دوم تیم‌داری خواهیم کرد و اینطور نیست که اصلاً در فوتبال نباشیم. ما می‌خواهیم در لیگ‌ دسته دوم به بازیکن‌سازی بپردازیم. البته این را هم باید در نظر بگیریم که اگر شرایط فروش باشگاه مناسب نباشد،‌ حتی امکان دارد از فروش صرفه‌نظر کنیم و خودمان فصل آینده در لیگ دسته اول حضور داشته باشیم.

 

مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز در پایان تصریح کرد: باشگاه شهرداری چندین تیم در سطح کشور دارد و در بسیار از رشته‌ها فعالیت می‌کند، اما همانطور که گفتم در صورت پیدا شدن خریدار قصد داریم در فوتبال به استعدادیابی و بازیکن‌سازی در لیگ دسته دوم بپردازیم.

 

منبع : تسنیمارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار