• کد خبر:۷۹۶۴۸
مدیر عامل فجرسپاسی شیراز؛
  • ۲۳:۴۸
  • ۱۱/خرداد/۱۳۹۷

فلاح : تا چند روز ديگر سرمربي را معرفي ميكنيم

مدیرعامل فجر شهید سپاسی گفت: تا به امروز ما منتظر علی کلانتری سرمربی فصل قبل خود بودیم اما متأسفانه تا امروز از وی هیچ خبری نشده است و مطمئن شدیم که دیگر کلانتری قصد ادامه با ما را ندارد. ۷

به گزارش"دی اسپورت"، رسول فلاح  در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال فجر شهید سپاسی و همچنین انتخاب سرمربی این تیم گفت:‌ بعد از اتفاقاتی که در اواخر فصل برای ما به وجود آمد و نتوانستیم به لیگ برتر صعود کنیم در حال حاضر تمرینات ما تعطیل است.

 

وی افزود: در مورد انتخاب سرمربی این تیم تا به امروز ما منتظر علی کلانتری سرمربی فصل قبل خود بودیم و از وی خواستیم که برنامه‌‌های خود را برای فصل جدید به ما اعلام کند. اما متأسفانه تا امروز از وی هیچ خبری نشده است و مطمئن شدیم که دیگر کلانتری قصد ادامه همکاری با ما را ندارد. و از امروز به دنبال گزینه‌های دیگری که مدنظر باشگاه است می‌رویم و ان‌شاءالله تا چند روز آینده سرمربی خود را معرفی می‌کنیم.

 

مدیرعامل فجر شهید سپاسی همچنین در مورد جذب بازیکنان جدید به تیم فجر گفت:‌ با چند بازیکن مدنظر باشگاه صحبت شده و ان‌شاءالله منتظریم در صورتی که سرمربی جدید انتخاب و وی خواستار این بازیکنان شد آنان را جذب خواهیم کرد. البته ما پنج بازیکن آزاد داریم که قرارداد آنها به اتمام رسیده است که در صورت توافق (باشگاه و بازیکنان)‌ دو طرف ادامه خواهند داد.

 

فلاح افزود: من باز در اینجا تکرار می‌کنم که بازی پایان فصل ما با مس کرمان بودار بود و همیشه این موضوع را می‌گویم اتفاقاتی که در آن بازی رخ داد طبیعی نبود.

 

وی در پایان گفت:‌ ما امسال توقع داریم که حداقل مسئولین استان فارس تا دیر نشده به کمک ما بیایند که در همین ابتدای شروع لیگ بتوانیم بازیکنان خوبی را جذب کرده و تیمی شایسته که در شأن و شخصیت استان فارس باشد راهی لیگ دسته اول کشور کنیم.

 

منبع : فارسارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار