• کد خبر:۷۹۷۰۲
مدیرکل ورزش و جوانان تهران؛
  • ۱۳:۵۶
  • ۱۳/خرداد/۱۳۹۷

گل‌محمدی : انتقال امتیاز استقلال جنوب به پاس در حد صحبت‌های شفاهی است

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت که تاکنون اتفاق عملی در مورد حضور پاس در لیگ دسته اول فوتبال رخ نداده است. ۱۱

به گزارش"دی اسپورت"، رضا گل‌محمدی در مورد انتقال امتیاز تیم دسته اولی استقلال جنوب تهران به پاس اظهار داشت: هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی از طرف اداره کل به من منتقل نشده است. این‌ها بیشتر در حد رایزنی و صحبت‌های شفاهی است، اما هنوز نامه یا درخواستی از طرف من صادر نشده است.

 

وی با بیان اینکه مسئله انتقال امتیاز پاس به تهران به صورت جدی دنبال می‌شود، تصریح کرد: ما و پیشکسوتان پاس جلساتی را داشتیم و این موضوع را پیگیری می‌کنیم، اما هنوز اقدام عملی در این خصوص صورت نگرفته است. افکار عمومی، جامعه ورزش و پیشکسوتان پاس به دنبال احیای مجدد پاس هستند و در این خصوص جلساتی با پیشکسوتان پاس، مسئولان مرتبط شامل مدیران نیروهای مسلح و مسئولان عالی‌رتبه ورزش و جوانان کشور داشتیم. ما رایزنی‌های زیادی داشتیم، اما از لحاظ عملیاتی مصوبه اجرایی یا اقدام عملی نداشته‌ایم.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در مورد احتمال انتقال امتیاز تیم نفت تهران گفت: نظر دبیرخانه کمیسیون ماده پنج این است که هیچ تیمی از تهران خارج نشود. مسئولان مرتبط ابتدا باید مسئله مالکیت باشگاه نفت را حل کنند. پس از اینکه فردوسی (مالک باشگاه نفت) امتیاز این باشگاه را از وزارت نفت خرید، هنوز امتیاز به او واگذار نشده است.

 

وی ادامه داد: فردوسی نامه‌ای به من ارسال و تقاضا کرد جلسه‌ای برای رسیدگی به این موضوع و بررسی انتقال مالکیت برگزار کنیم. تا قبل از پایان خرداد جلسه‌ای در این خصوص خواهیم داشت. امیدوارم مسئولان هیئت واگذاری نفت به مسئولیت خود عمل کنند.

 

منبع : تسنیمارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار