• کد خبر:۷۹۷۰۶
مدیر عامل فجرسپاسی شیراز؛
  • ۱۷:۲۷
  • ۱۳/خرداد/۱۳۹۷

فلاح : فکر می‌کنم سربازان تراکتورسازی هم دوست دارند به فجر بیایند

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی شیراز اعلام کرد جدایی سرمربی فصل گذشته این تیم قطعی است. ۱

به گزارش"دی اسپورت"، عبدالرسول فلاح درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز و  آینده علی کلانتری در این تیم اظهار داشت: ما به علی کلانتری از 10 روز پیش اعلام کردیم که برنامه‌های خود را برای فصل آینده اعلام کند، اما متأسفانه این مربی تاکنون هیچ برنامه‌ای به ما نداده است. با این وضعیت جدایی کلانتری از فجرسپاسی قطعی است.

 

وی ادامه داد:‌ من کلانتری را سال‌هاست که می‌شناسم. او مربی بااخلاق،‌ محجوب  و بادانشی است، اما فوتبال همین است و قرارداد ما با این مربی یک ساله بود. شاید کلانتری در تیم دیگری شرایط بهتری داشته باشد.

 

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی شیراز در خصوص جدایی بازیکنان سرباز تراکتورسازی از این تیم و بحث پیوستن آنها به باشگاه‌های فجرسپاسی و یا مقاومت تصریح کرد: این دستوری است که سردار کمالی (رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح) مطرح کرده است و به فرموده او باید سربازان تراکتورسازی به تیم‌های فجرسپاسی یا مقاومت بروند. به نظرم به خاطر اینکه فجر باشگاه شناخته شده و خوشنامی است،‌ این بازیکنان هم دوست دارند که به این تیم بپیوندند و ادامه خدمت مقدس سربازی خود را کنار ما سپری کنند.

 

وی افزود: ما هم دوست داشتیم سربازان تراکتورسازی تا پایان دوران خدمت‌شان در این تیم باقی بمانند، اما با توجه به منع قانونی که وجود دارد، به نظرم هواداران تراکتورسازی هم راضی هستند تا این بازیکنان به عضویت تیم فجر درآیند.

 

فلاح در خصوص انتخاب سرمربی جدید فجر یادآور شد: فعلاً با کسی مذاکره‌ای انجام نداده‌ایم و در حال برنامه‌ریزی برای فصل آینده هستیم. تلاش می‌کنیم مربی به تیم‌مان بیاوریم که شرایط و تعامل خوبی با هم داشته باشیم و با کمک او به روزهای خوب‌مان برگردیم.

 

منبع : تسنیمارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار