• کد خبر:۷۹۷۲۱
در آستانه جام جهانی عکسی جالب و عجیب از لیونل مسی منتشر شده است که در آن کنار یک بز قرار دارد و در زیر عکس کلمه G.O.A.T نوشته شده است که این کلمه به واحد یعنی بز اما به اختصار تک تک کلمات معنای بهترین تمام ادوار را می دهد. ( Greatest Of All Time ) ۵

مسی خود در مصاحبه ای این موضوع را قبول ندارد و خود را مانند دیگر بازیکنان فوتبال به حساب می آورد. این اعجوبه آرژانتینی عنوان داشت:

 

من فقط یک فوتبالیست به مانند دیگر بازیکنان هستم و بهترین نیستم. زمان شروع بازی تمام ما بازیکنان مثل هم هستیم.سعی می کنم روز به روز پیشرفت کن. مهمترین قضیه در حال حاضر جام جهانی است و اینکه چگونه آماده شویم. در دور انتخابی با مشکلاتی مواجه شدیم زیرا زمان کافی برای هماهنگی نداشتیم. هنوز به سطح یک تیم قدرتمند و منسجم نرسیده ایم. برای مدعی شدن  باید نهایت تلاش خود را بکنیم. البته تیم خوب و با انگیزه ای داریم و تاریخ آرژانتین نشان دهنده شخصیت بالای تیم ماست. فارغ از اینکه قبل از شروع جام چه شرایطی داشتیم باید برای قهرمانی بجنگیم.

همیشه آرژانتینی ها به اتحاد و همبستگی در مقابله با مشکلات معروف هستند. تیم ما توانایی این را دارد که با همدلی از سد تیم های سخت عبور کند و این ارزشمندترین فاکتور تیم ملی آرژانتین است. در طول سال های فوتبالم به این نتیجه رسیده ام که نباید گذاشت رویاها به عقده تبدیل شوند زیرا باعث افزایش فشار بر روی انسان و عدم دستیابی به آن رویا می شود.

 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار