• کد خبر:۷۹۷۲۹
مربی نساجی مازندران؛
  • ۲۱:۵۱
  • ۱۵/خرداد/۱۳۹۷

رجبی : نساجی مشغول نقل و انتقالات است

مربی نساجی می‌گوید مانند سایر تیم‌ها لیگ‌برتری در نقل و انتقالات فعال هستند و منتظر هیچ چیز نیستند. ۲

به گزارش"دی اسپورت"، حمیدرضا رجبی مربی تیم فوتبال نساجی در مورد شرایط این تیم در فصل نقل و انتقالات می‌گوید: قصد نداریم کار خاصی در نقل و انتقالات انجام دهیم و تقریبا همان نفرات لیگ یکی را در تیم حفظ خواهیم کرد. در حال حاضر تنها با محمد آبشک قرارداد امضا کرده‌ایم و با حامد شیری هم مذاکره‌ای صورت گرفته است اما هیچ چیزی به امضا نرسیده است.

 

او درباره ماندن یا جدایی محمد عباس‌زاده هم گفت: تا جایی که می‌دانم او قرار نیست به جایی برود اما هنوز قرارداد فصل جدیدش را هم به امضا نرسانده است.

 

از او می‌پرسیم آیا نساجی در آینده بمب نقل و انتقالاتی خاصی را قرار است رو کند که می‌کند: ما به بمب و این حرف‌ها کاری نداریم و کار خودمان را انجام می‌دهیم. باتوجه به اینکه بودجه تیم محدود است ما نمی‌توانیم بازیکن گرانقیمت بگیریم و سعی می‌کنیم بازیکنان خوب لیگ یکی‌ در فصل گذشته را جذب کنیم.

 

مربی نساجی در مورد اینکه می‌گویند قرار است ابتدا منابع مالی خوب به تیم تزریق شود و بعد کار نقل و انتقالات انجام شود هم می‌گوید: هنوز چیزی از این بابت به ما نگفته‌اند و باشگاه مشغول نقل و انتقالات است. اگرچه همه تیم‌های لیگ یکی وقتی به لیگ‌برتر می‌آیند به دنبال تقویت تیم‌شان هستند اما اصلا چنین چیزی نیست.

 

منبع : ورزش سهارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار