• کد خبر:۷۹۷۳۱
سرمربی آلومینیوم اراک؛
  • ۲۲:۰۵
  • ۱۵/خرداد/۱۳۹۷

ربیعی : شخصا به دنبال صعود هستم

سرمربی سابق بادران هدف خود در آلومینیوم اراک را در وهله اول شخصیت سازی در بعد فنی و در ادامه صعود به لیگ برتر دانست. ۵

به گزارش"دی اسپورت" چند روز پیش محمد ربیعی، سرمربی سابق تیم بادران با قراردادی دو ساله هدایت تیم آلومینیوم اراک را بر عهده گرفت. این مربی جوان در گفت و گویی قرارداد با این تیم را حرفه‌ای دانست و اظهار داشت : بعد از پایان فصل با نزدیک به سه تیم صحبت کردم اما بنابر احترامی که برای آن‌ها قائل هستم نامی نمی‌برم و از تک تک تیم‌ها عذرخواهی می‌کنم. مدیران آلومینیوم اراک با من صحبت کردند اما من بنا به قراردادی که با تیم بادران داشتم باید در وهله اول از این تیم اجازه می‌گرفتم. در نهایت با موافقت آن‌ها جلسه‌ای با رییس هیئت مدیره آلومینیوم برگزار کردم و تصمیم گرفتم هدایت این تیم را بر عهده بگیرم.

 

وی در ادامه تصریح کرد : من تیم را سیزدهم در دست گرفتم. قرارداد 2 ساله‌ای با این تیم منعقد کردم و هدفمان این است از نو یک سری حرکات حرفه‌ای انجام دهیم. در سال اول برنامه‌ای مدون حرفه‌ای و فنی داریم تا با ایجاد یک نظم خوب در همه‌ی ابعاد شخصیت را به تیم بازگردانیم و در ادامه نیم نگاهی به شانس صعود داشته باشیم. هدف اصلی ما این است روند رو به رشدی را طی کنیم تا در سال دوم به دنبال برنامه‌های وسیع‌تری برویم. من شخصیتا در هر تیمی به دنبال صعود هستم اما اولویت ما در اراک شخصیت سازی در بعد فنی است.

 

ربیعی در خصوص شرایط مالی آلومینیوم اراک تصریح کرد : بنده با آقای سقفی، مدیرعامل کارخانه آلومینیوم جلسه برگزار کردم و ایشان حمایت فراوانی از ما انجام دادند. آقای سقفی کسی هستند که با آلومینیوم هرمزگان به لیگ برتر صعود کردند و نگاه ویژه‌ای به فوتبال دارد. به نظرم با حمایت کارخانه و استاندار محترم استان مرکزی نظم مالی خوبی در تیم به وجود می‌آید.

 

مربی سابق تیم بادران در رابطه با دستیاران خود در آلومینیوم اراک بیان کرد : آرتا منهاجی قطعا با من در این تیم حضور دارد و آقای حامد بصیری، سرمربی فصل قبل آلومینیوم هم در کنار من خواهد بود. این دو بزرگوار به طور قطع در کادر من حضور دارند و با بررسی بیشتر باقی نفرات را انتخاب می‌کنم.

 

سرمربی جدید آلومینیوم در ادامه تاکید کرد : در رابطه با انتخاب بازیکن بنده خیلی موشکافانه بررسی می‌کنم. من نگرش و سیستم خاص خود را دارم و با توجه به همین بازیکنان مورد نظر خود را جذب می‌کنم. به مانند گذشته بحث بازیکنان بومی برای من مطرح نیست و من انتخابم را بر اساس شایسته سالاری انجام می‌دهم. من هر بازیکنی به فلسفه‌ام نزدیک باشد جذب خواهم کرد.

 

ربیعی در آخر ضمن تشکر از باشگاه بادران، خاطرنشان کرد : من یک تشکر ویژه از بادران به خصوص دکتر قربانیان و سرکار خانم موسوی دارم. در ادامه از کسانی که در این سه سال از جمله احمد ابراهیمی، ایزد سیف‌الله‌پور، بهرام میرشیبانی، امیرحسین بابازاده و ایمان ابراهیمی تشکر می‌کنم که خاطرات و لحظات خوبی را برای من فراهم کردند. کادرفنی، پزشکی، رسانه و تدارکات در موفقیت سه سال اخیر من تاثیرگذار بودند.در ادامه من برای تیم بادران برای فصل جدید آرزوی موفقیت می‌کنم و مطمئن هستم این تیم یکی از شانس‌های صعود است.

 

منبع : ورزش سهارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار