• کد خبر:۷۹۷۳۵
دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس فردا بدون امضای قراردادی ترکیه را به مقصد تهران ترک خواهند کرد. ۴

به گزارش"دی اسپورت"، کمال کامیابی نیا و فرشاد احمدزاده بازیکنان تیم پرسپولیس بدون عقد قرارداد از ترکیه به تهران باز می‌گردند.

 

احمدزاده که با تیم لهستانی توافق کرده بود با این باشگاه قراردادی امضا نکرده و به همین دلیل همراه با کامیابی نیا راهی ترکیه شد تا پیشنهادی را که واسطه انتقال طارمی و رضاییان به ریزه‌اسپور مدت‌هاست برای آنها فراهم کرده بررسی کند.

 

احمدزاده در تماس با باشگاه خبر توافق خود با تیم لهستانی و جدایی از پرسپولیس را اعلام کرد و با دلخوری با هواداران پرسپولیس هم خداحافظی کرده است. این بازیکن از الخور قطر هم پیشنهاد دارد و همه این شرایط باعث شده در باشگاه پرسپولیس کسی منتظر احمدزاده نباشد. برانکو هم در مصاحبه ای که با رسانه ها داشت اعلام کرده مسلمان و احمدزاده دیگر جایی در ترکیب او ندارند.

 

برانکو به باشگاه اعلام کرده اگر این دو بازیکن تا شنبه قرارداد نبستند دیگر آنها را نمی خواهد و همین مسئله باعث شد کامیابی نیا وکیلش را برای مذاکره به باشگاه بفرستد و احمدزاده هم اعلام کند با تیم لهستانی توافق کرده است.

 

براساس اخبار دریافتی ما احمدزاده و کامیابی نیا بدون عقد قرارداد ترکیه را به مقصد تهران ترک می کنند. در این بین تنها کامیابی نیا طبق ضرب الاجل باشگاه برای مذاکره و توافق برای تمدید قرارداد فرصت دارد و اگر احمدزاده هم تصمیم به ماندن بگیرد باید منتظر تصمیم تازه برانکو و واکنش او بماند؛ هرچند گفته می‌شود این بازیکن با وجود قطعی نشدن انتقالش به تیم های خارجی با توجه به اتفاقاتی که افتاده تمایلی به بازگشت ندارد.

 

منبع : وب سایت نودارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار