• کد خبر:۷۹۸۰۰
دروازه‌بان تیم فوتبال مشکی‌پوشان در هفدهمین دوره لیگ برتر به مانند دیگر بازیکنان این تیم اعتقاد دارد که مسئولان استان خراسان رضوی از تیم‌های مشهدی حمایت نمی‌کنند. ۴

به گزارش"دی اسپورت"، محمد ناصری درباره انحلال مشکی‌پوشان گفت : واقعاً این تأسف‌آور است که بعد از سال‌ها زحمت، تیمی که تا همین پارسال در لیگ برتر حضور داشت اکنون منحل می‌شود. چرا مسئولان قبل از وقوع حادثه به فکر نیستند و چرا کار را به دست کاردان نمی‌سپارند. مجموعه مشکی‌پوشان و پدیده سال‌ها برای آنکه سهمیه مشهدی‌ها کم نشود جنگیدند، اما نتیجه‌ سعی و تلاش ما علاوه بر کسر سهمیه، از بین رفتن سهمیه مشهدی‌ها از فوتبال شد.

 

وی که فصل گذشته اختلاف‌هایی با باشگاه مشکی‌پوشان داشت راجع به وضعیتش برای فصل بعد اظهار داشت: من ابتدای فصل به دلیل اختلاف با باشگاه مدتی از تیم دور بودم و بعدها که به جمع مشکی‌پوشان اضافه شدم دچار مصدومیت بدموقع شدم که در مجموع فصل قبل برایم خوب نبود.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال مشکی‌پوشان در هفدهمین دوره لیگ برتر همچنین خاطر نشان کرد: یکی دو پیشنهاد به دستم رسیده، اما هنوز وضعیت اکثر تیم‌های لیگ برتری به صورت کامل مشخص نشده و بهتر است صبر کنم. آن تیم‌هایی هم که وضعیت مالی خوبی دارند گلرهای‌شان را زودتر از موعد گرفته‌اند. من می‌خواهم امسال به جایی بروم که دیگر با مشکلات سال‌های گذشته روبه‌رو نشوم.

 

ناصری در پایان تصریح کرد: نباید محبت و لطف مردم مشهد در این سه سالی که در مشکی‌پوشان حضور داشتم را فراموش کنم. مشکل اصلی در مشهد عدم حمایت مسئولان استان و نبودن امکانات کافی بود که امیدوارم یک روز این مشکلات برطرف شود.

 

منبع : تسنیمارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار