• کد خبر:۷۹۸۰۱
تیم مس که درصدد است در سریع‌ترین زمان ممکن پیش از شروع بازی‌های لیگ یک این فصل، خود را به مرز شناسایی و آمادگی لازم برساند، به احتمال فراوان از روزهای ابتدایی هفته‌ی آینده تمرینات خود را در استادیوم شهید باهنر کرمان آغاز خواهد کرد. ۴

به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از سایت رسمی باشگاه مس کرمان ، تیم فوتبال مس کرمان تمرینات خود را از هفته‌ی آینده زیر نظر مجتبی حسینی سرمربی این فصل خود استارت خواهد زد.

 

تیم مس که درصدد است در سریع‌ترین زمان ممکن پیش از شروع بازی‌های لیگ یک این فصل، خود را به مرز شناسایی و آمادگی لازم برساند، به احتمال فراوان از روزهای ابتدایی هفته‌ی آینده تمرینات خود را در استادیوم شهید باهنر کرمان آغاز خواهد کرد.

 

مجتبی حسینی سرمربی این فصل تیم مس کرمان نیز در هفته‌ی جاری به کرمان خواهد آمد تا مقدمات شروع کارش را به طور رسمی در این شهر با تیم فوتبال مس کرمان آغاز کند.

 

فعالیت باشگاه مس کرمان در بازار نقل و انتقالات برای جذب بازیکنان مد نظر سرمربی تیم خود با دقت ادامه دارد و روند مذاکرات برای عقد و یا تمدید قرارداد ادامه خواهد داشت تا تیم فوتبال مس چهره‌ی خود را برای فصل آینده رقابت‌ها شناسایی کند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار