• کد خبر:۷۹۹۳۶
دی اسپورت:مارتين موتومبا بازيكن سوئدی كه مدتی كوتاه در تيم رَاه آهن حضور داشت با پوشيدن پيراهن ايران و انتشار آن در صفحه خود حمايت اش را از شاگردان کی روش نشان داده است. ۱

به گزارش «دی اسپورت»؛در دنیا فوتبال فقط ایرانی ها هستند که تیم کشورشان را تیم ملی می نامندولی یک بازیکن سوئدی با پوشیدن پیراهن ایران به شکلی جالب از شاگردان کی روش حمایت کرده است.

مارتین موتومبا که زمانی یکی از بازیکنان خوب تیم فوتبال راه آهن بود درباره حمایتش در ایران به خبرگزاری فارس گفت: دوستان ایرانی زیادی دارم و واقعا کشور ایران را از صمیم قلب دوست دارم. من مدت کوتاهی در ایران بودم واقعا خیلی این مدت خوب بود.

وی افزود: در آن مدت همه دوست داشتند به من کمک کنند.اکنون در جام جهانی طرفدار ایران و بعد سوئد هستم.

حمایت جالب یک سوئدی از شاگردان کی روش

وی در مورد تیم ملی در جام جهانی گفت: ایران باید بازی اول را ببرد و اگر مراکش را شکست دهد قطعا ایران صعود می کند. ایران تیم خوب دارد و من اکثر انها را می شناسم و با سه بازیکن تیم ملی همبازی بودم. رامین رضاییان، میلاد محمدی و امیر عابدزاده . خوشحالم که جام جهانی را تجربه مَی کنند و امیدوارم اتفاق خوبی برای تیم ملی شما رقم بخورد.

او در مورد تیم سوئد هم گفت: سوئد تیم جوانی دارد.می تواند اتفاقات خوبی رقم بزند اما فکر نمی کنم شگفتی بیافریند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار