• کد خبر:۸۰۲۰۴
در گفت و گو با دی اسپورت
  • ۱۰:۳۳
  • ۲۷/خرداد/۱۳۹۷

گودرزی: مقاومت از مدعیان صعود خواهد بود

دی اسپورت: اسماعیل گودرزی مدیرعامل مقاومت تهران گفت: تیم ما امسال از مدعیان صعود خواهد بود. ۱۷

به گزارش "دی اسپورت"، اسماعیل گودرزی مدیرعامل تیم مقاومت تهران در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت در مورد شرایط این فصل این تیم گفت: تیم مقاومت امسال فرصت بهتر و بیشتری نسبت به سال گذشته دارد. با توجه به اینکه ما سال قبل در آخرین لحظات تیم را بستیم و به لیگ اضافه شدیم نتوانستیم به لیگ یک صعود کنیم. هرچند حضور در دور دوم با توجه به شرایط تیم برای ما نتیجه خوبی به حساب می آید. تیم مقاومت امسال با برنامه ریزی دقیق قطعا مدعی جدی برای صعود به لیگ یک خواهد بود.


وی در ادامه در مورد روند جذب بازیکن در فصل جدید گفت: با معرفی سرمربی جدید یک هفته است که برای شروع تمرینات فراخوان داده ایم. بازیکنان سال گذشته به تمرینات اضافه شده اند و در حال مذاکره با بازیکنان جدید هستیم. از طرفی با توجه به اینکه امسال تراکتورسازی امکان جذب سرباز ندارد شانس جذب چند بازیکن تراز اول را به عنوان سرباز داریم.


گودرزی همچنین در رابطه با پروسه بازیکن سازی باشگاه مقاومت افزود: مجموعه ی ما هرسال جوانانی را به فوتبال معرفی میکند که در لیگ یک، لیگ برتر و تیمهای ملی جوانان و امید میدرخشند. ما دوست داریم این روند را ادامه دهیم و این فرصت را در اختیار جوانان قرار دهیم تا امکان رشد استعدادهایشان را در فراهم کنند و سکوی پرتابی برای رسیدن یه موفقیتشان باشد.

 

گودرزی در پایان گفت: ایجاد علاقه به ورزش از اهداف اصلی مجموعه ی ماست. ما قصد داریم اقشار مختلف را به ورزش جذب کنیم و به همین منظور علاوه بر فوتبال در رشته های فوتسال، والیبال و قایقرانی نیز تیمداری میکنیم. خوشبختانه ورزشکارانی که وارد مجموعه ورزشی مقاومت می شوند علاوه بر ورزش در زمینه ی اخلاق و فرهنگ نیز سرامد هستند و تمام بازیکنانی که از مقاومت به تیمهای دیگر منتقل شده اند الگو و نمونه ی اخلاق هستند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار