• کد خبر:۸۱۰۰۸
رضا ترکزاده سرمربی فصل قبل تیم فوتبال مس نوین کرمان، هدایت این تیم در بازی‌های فصل آتی لیگ دسته دوم کشور را نیز برعهده خواهد داشت. ۱۹

به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از سایت رسمی باشگاه مس کرمان ، رضا ترکزاده سرمربی فصل قبل تیم فوتبال مس نوین کرمان، هدایت این تیم در بازی‌های فصل آتی لیگ دسته دوم کشور را نیز برعهده خواهد داشت.

 

ترکزاده که سابقه بازی در تیم فوتبال مس کرمان را در کارنامه دارد، در میانه‌های نیم فصل اول رقابت‌های لیگ دسته دو سال گذشته، هدایت تیم مس نوین را برعهده گرفت و موفق شد در گروه سختی که دو تیم آن به رقابت‌های لیگ یک صعود کنند، مس نوین را در اولین سال حضور خود در بازی‌های لیگ دو، از منطقه‌ی سقوط نجات دهد.

 

رضا ستاری از پیشکسوتان فوتبال کرمان و از کارکنان با سابقه‌ی باشگاه مس، سرپرستی این تیم در فصل جاری رقابت‌های لیگ دو را برعهده دارد و سایر اعضای کادر فنی این تیم نیز با اعلام سرمربی و تائید کمیته‌ی فنی،معرفی خواهند شد.

 

ظاهرا مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال این فصل،  پس از آغاز مسابقات جام حذفی که  نیمه مرداد ماه آغاز شود ،آغاز خواهد شد.

 

همچنین در شکل برگزاری این رقابت‌ها تغییراتی نسبت به فصل قبل ایجاد شده است و مسابقات لیگ دسته دوم در فصل ٩٨-٩٧ با حضور ٢٨ تیم در دو گروه ١٤ تیمی برگزار خواهد شد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار