• کد خبر:۸۱۰۰۹
کار برداشت و تعویض چمن ورزشگاه باهنر کرمان رسما آغاز شد و از روز گذشته کار جمع‌آوری چمن فرسوده این ورزشگاه با لودر آغاز شد. ۲۶

به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از سایت رسمی باشگاه مس کرمان ، کار برداشت و تعویض چمن ورزشگاه باهنر کرمان رسما آغاز شد و از روز گذشته کار جمع‌آوری چمن فرسوده این ورزشگاه با لودر آغاز شد.

 

همچنین دروازه‌های این استادیوم نیز برای تعویض برداشته شد تا کار بازسازی ورزشگاه باهنر کرمان رسما استارت بخورد.

 

در این بازسازی قرار است صندلی‌های شکسته‌ی ورزشگاه باهنر کرمان نیز تعویض گردد تا چهره‌ی این استادیوم پس از سال‌ها سیمای بهتری به خود بگیرد.

 

کار تعویض چمن فرسوده ورزشگاه باهنر با چمن‌های زیر کشت در زمین مخزن مجموعه‌ی شهدای مس، احتمالا تا اواسط پائیز به طول خواهد کشید و از همین رو ورزشگاه باهنر با شروع بازی‌های لیگ دسته یک این فصل نمی‌تواند میزبان بازی‌های تیم مس کرمان باشد.

 

مدیرعامل باشگاه مس کرمان پیش از این تاکید کرده بود که این باشگاه درصدد انجام هرچه سریع‌تر بازسازی ورزشگاه باهنر کرمان بود که به دلیل انجام مراحل قانونی و اداری این کار با تاخیر مواجه شد.

 

در سال‌های گذشته کیفیت پائین چمن ورزشگاه باهنر یکی از عوامل اصلی ناکامی تیم مس از سوی بازیکنان و کادر این تیم برشمرده می‌شد و هواداران مس نیز یکی از علل اصلی قهر خود با بازی‌های تیم مس را صندلی‌های شکسته این ورزشگاه عنوان می‌کردند که قرار است در این پروژه، صندلی‌های استادیوم نیز تعویض گردد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار