• کد خبر:۸۱۰۷۷
سرپرست ایرانجوان بوشهر؛
  • ۱۱:۰۶
  • ۱۴/تير/۱۳۹۷

وزیری : تکلیف ایرانجوان هفته آینده مشخص می‌‎شود

ایرانجوان بوشهر که از لیگ آزادگان سقوط کرده، امیدوار است بجای نفت تهران به این سطح از فوتبال ایران بازگردد. ۱۱

به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال نفت تهران که در گذشته بازیکنان خوبی را به سطح لیگ برتر معرفی کرده بود و همیشه جزء مدعیان لیگ برتر قرار داشت، در حال حاضر این تیم مشکلات مالی زیادی دارد و بعد از نتایج ضعیف در فصل گذسته به لیگ دسته اول سقوط کرده و بدهی نزدیک به ۳۰ میلیارد تومانی دارد.

 

 با توجه به قوانین لیگ برتر و فدراسیون فوتبال ایران تیم های بدهکار نمی توانند در مسابقات شرکت کنند تا زمانی که مشکلات خود را کامل حل کنند.این در حالیست که هنوز تکلیف مالک باشگاه نفت تهران مشخص نشده و این تیم بلاتکلیف است. در این شرایط ممکن است آخرین تیم که از لیگ دسته اول به لیگ دسته دوم سقوط کرده، جایگزین نفت تهران شود.

 

سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر در این خصوص اظهار داشت:قرار است تا هفته آینده تکلیف تیم ایرانجوان بوشهر مشخص شود. ما هنوز اقدامی برای جذب بازیکن و سرمربی جدید انجام ندادیم و منتظر هستیم با توجه به شرایط نابسامان نفت تهران طبق قانون جایگزین این تیم شویم. مسئولین باشگاه ایرانجوان جلساتی را با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ برگزار کردند و امیدواریم تا هفته آینده مشخص شود.

 

عطا وزیری ادامه داد: فکر نمی کنم نفت تهران بتواند بدهی خود را به همین زودی تسویه حساب کند چون تیم های بدهکار طبق قانون حق حضور در مسابقات را ندارند، ابتدا باید مشخص شود که ایرانجوان بوشهر در لیگ یک باقی می ماند یا باید در لیگ دسته دوم بازی کنیم بعد برای جذب بازیکن و مربی اقدام می کنیم.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار