• کد خبر:۸۱۲۰۳
سرمربی فولاد نوین اهواز؛
  • ۱۳:۰۸
  • ۱۷/تير/۱۳۹۷

هوری : هدف ما صعود فولادنوین به لیگ یک است

سرمربی جدید فولادنوین گفت: هدف امسال ما با فولادنوین صعود به لیگ دسته اول فوتبال ایران است. ۱۴

به گزارش"دی اسپورت"، حسن هوری در خصوص انتخاب وی به عنوان سرمربی فولاد نوین اهواز اظهار کرد : از مجموعه فولاد تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند و من را به‌عنوان سرمربی انتخاب کردند و همین‌جا از همه پیشکسوتان فوتبال خوزستان و بزرگان فولاد رخصت می‌گیرم و امیدوارم بتوانم خدمتی به این تیم و فوتبال خوزستان بکنم.

 

وی افزود: من در این مسیر به حمایت پیشکسوتان، مسئولان و هواداران فهیم فولاد نیاز دارم و بدون حضور آن‌ها موفقیت حاصل نمی‌شود. من یک سرباز هستم و قبل‌ها نیز در فولاد بوده‌ام و با این تیم رتبه سوم لیگ برتر را به‌دست آورده‌ام و در کل خودم را از خانواده فولاد جدا نمی‌بینم.

 

سرمربی جدید تیم فولادنوین گفت: قطعا هدف ما صعود به لیگ دسته اول است و برنامه‌ای که ارائه داده‌ام بر همین مبنا است. امکانات و یارگیری ما نیز در همین جهت است و سعی می‌کنیم بهترین آماده سازی را داشته باشیم تا بتوانیم صعود کنیم.

 

هوری درباره اینکه گفته می‌شود رزومه‌اش در مربیگری پربار نیست، بیان کرد: فولادنوین اولین تیمی است که در آن سرمربی هستم اما باید بدانیم یک مربی از بدو تولدش که مربی نیست و بالاخره یک جایی باید کار خود را آغاز کند، ضمن اینکه من 6 سال در نفت آبادان، 3 سال در فولاد و یک سال در شاهین بوشهر کاپیتان بوده‌ام و قطعا در این سال‌ها تجربیات خوبی جمع کرده‌ام که در مربیگری به من کمک می‌کنند.

 

وی ادامه داد: من در کلاس‌های درجه B  آسیا شرکت کرده‌ام که مثلا علی کریمی همین مدرک را دارد و کادر فنی بسیار بادانشی را نیز بسته‌ام که مطمئنا با این کادر حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

 

سرمربی فولادنوین گفت: از امروز تا سه‌شنبه در زمین شماره 4 فولاد تست گیری خواهیم داشت و درهای این تیم به روی همه بازیکنان مستعد خوزستانی باز خواهد بود. ما در این تست‌ها فرمالیته عمل نمی‌کنیم و می‌خواهیم همه بازیکنان را ببینیم و قطعا اصرار به بومی‌گرایی داریم.

 

هوری درباره اینکه گفته می‌شود در نفت آبادان گروه خود را تشکیل می‌داده، اظهار کرد: من اگر باندباز باشم، باند من هواداران فوتبال خوزستان و مردم هستند و از مردم جدا نیستم. هرگز دنبال مسائل حاشیه‌ای نیستم و می‌خواهم برای موفقیت فولادنوین تلاش کنم تا خدمتی به فوتبال خوزستان کرده باشم.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار