• کد خبر:۸۱۲۲۱
نیازمند بالاترین حمایت از سوی فدراسیون فوتبال هستیم
  • ۱۹:۰۲
  • ۱۷/تير/۱۳۹۷

کرانچار: درگروه بسیار سختی قرار داریم

سرمربی تیم فوتبال امید،‌ گفت: گروه ما بسیار سخت است. به غیر از عربستان، کره شمالی و میانمار تیم‌هایی هستند که مقابل آنها بازی راحتی نداریم. ۷

 به گزارش «دی اسپورت» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم ملی فوتبال امید دوباره روند آماده سازی تیم ملی، گفت: بازیکنان تیم ملی فوتبال امید با انگیزه و شاداب تمرینات خود را برگزار می‌کنند تا در مصاف با حریفان خود در جاکارتا آماده باشند. وضعیت ملی پوشان مطلوب بوده و بازیکنانی در اردو حضور دارند طبق برنامه های کادر فنی پیش می‌روند. 

وی در ادامه درباره حضور بازیکنانی که در این اردو شرکت نداشتند، گفت: با هماهنگی مدیر تیم، اجازه دادیم تا بازیکنان تیم تراکتور‌سازی تبریز در کمپ تمرینی تیم خود حضور داشته باشند و در اردوی نهایی که متصل به اعزام است، به بازیکنان ملحق شوند. 

سرمربی تیم ملی فوتبال امید درباره دیدار برابر عرابستان، گفت:  عربستان همیشه تیم ملی خوبی را در اختیار داشته و قطعا تیم با کیفیتی است. رقابت اول در هر تورنمنتی سخت بوده و بدون شک با توجه به اردوهای تدارکاتی و بازیهای دوستانه‌ای که برگزار خواهیم کرد، با آمادگی برابر این تیم به میدان مسابقه می‌رویم. گروه ما بسیار سخت است. به غیر از عربستان، کره شمالی و میانمار تیم‌هایی هستند که مقابل آنها بازی راحتی نداریم. باید تیم را آماده و مهیا کنیم تا  بتوانیم بهترین عملکرد را داشته و نمایش قابل قبولی را ارائه کنیم.

وی درباره عملکرد تیم ملی فوتبال در جام جهانی 2018 را بسیار مطلوب و راضی کننده دانست و گفت: تیم ملی ایران در 2018 بهتر از 2014 در برزیل حاضر شد و بهترین نتیجه‌ای را که می توانست گرفت. نتیجه ای که برابر مراکش و پرتغال داشتیم ، بسیار راضی کننده و عالی بود. به لحاظ بازی سازی و کیفیت خوب ظاهر شدیم. در بازی برابر پرتغال گام رو به جلویی برداشتیم و متاسفانه نتوانستیم از یکسری ضعف‌های این تیم استفاده کنیم و بتوانیم به مرحله بعدی صعود کنیم اما همه هواداران و مسئولین از بازی تیم ملی فوتبال ایران راضی بودند چرا که بهترین عملکرد را از خود به جای گذاشتند.

وی در پایان در خصوص حمایت فدراسیون فوتبال از تیم ملی فوتبال، گفت: خوشبختانه حمایت بالا و مطلوب مسئولان فدراسیون از این تیم، باعث شده تا با انگیزه و تلاش بالا خود را برای بازی‌های پیش رو آماده کنیم.  مانند همیشه نیازمند بالاترین حمایت از سوی فدراسیون فوتبال هستیم که مطمئنم مجموعه فدراسیون و اعضای هیات رئیسه از ما حمایت می‌کنند.

انتهای پیام/ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار