• کد خبر:۸۱۲۴۶
دی اسپورت:روز گذشته فرناندو هیه رو با وجود داشتن قرارداد با فدراسیون فوتبال اسپانیا از سمت مدیریت فنی لاروخا کناره گیری کرد. ۵

به گزارش «دی اسپورت»؛روز گذشته فرناندو هیه رو با وجود داشتن قرارداد با فدراسیون فوتبال اسپانیا از سمت مدیریت فنی لاروخا کناره گیری کرد.

 هیه رو دو روز پیش از شروع جام جهانی، با حفظ سمت، به عنوان جانشین لوپتگی در تیم اسپانیا نیزمعرفی شد و در جام جهانی هدایت تیم ملی اسپانیا را عهده دار شد. او که نتوانست لاروخا را به مراحل بالای جام برساند و با شکست از روسیه در یک هشتم نهایی حذف شد، روز گذشته تصمیم به استعفا گرفت.

جانشین هیه رو در تیم ملی اسپانیا معرفی شد

دقایقی پیش خوزه فرانسیسکو مولینا، گلر سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه های ویارئال، والنسیا، آلباسته، اتلتیکو، لوانته و دپورتیوو لاکرونیا که سال 2007 از فوتبال بازنشسته شده بود، به عنوان جانشین هیه رو، مدیر فنی تیم ملی اسپانیا شد.

او و روبیالس (رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا) از زمان حضورشان در لوانته با یکدیگر آشنا بودند و همین رابطه خوب باعث انتخاب مولینا به عنوان مدیر فنی لاروخا شد. مولینا در یورو 96 و جام جهانی 1998 فرانسه عضو تیم ملی اسپانیا بود.

به عنوان مربی نیز او در تیم های دوم ویارئال و ختافه، کیچی اسپورت هنگ کنگ، اتلتیکو کلکته هند و اتلتیکو سن لوئیس مکزیک سابقه فعالیت دارد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار