• کد خبر:۸۱۲۴۷
دی اسپورت:سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: پژمان منتظری یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و ما برای او بلیت ترکیه هم گرفته ایم و منتظر هستیم تا خودش را به کادر فنی معرفی کند. ۴

به گزارش «دی اسپورت»؛نصرالله عبداللهی، سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص تاخیر در برگزاری اردوی این تیم در ترکیه، جدایی ابراهیمی و ... صحبت‌های زیر را انجام داد.

چرا استقلال این همه مشکل دارد.. از جدایی بازیکنان تا نرفتن به ترکیه..

اردوی ترکیه که سر جایش است و فردا ساعت 3 به این کشور سفر می‌کنیم. از آنجا هم به آلمان می‌رویم و یک بازی با کارلسروهه برگزار خواهیم کرد.

پس سوپر جام چه می‌شود؟

درخواست کردیم این بازی را به تعویق بیندازند.

 اما موافقت نشد و سازمان لیگ اعلام کرد اگر استقلال در این بازی شرکت نکند 2 میلیارد جریمه می‌شود.

خدا کند با ماه راه بیایند، تیم ما اصلا شرایط بازی در این مسابقه را ندارد. 5 بازیکن ما ملی پوش بودند و اصلا در تمرینات شرکت نکردند،برخی ها هم مصدوم شدند ضمن آنکه تیم در بدنسازی است.

 سازمان لیگ قبول نکرده و روی برگزاری بازی پافشار است، پس سفر شما به آلمان چه می‌شود؟

ما باز هم خواسته ایم بازی را در یک تاریخ دیگر برگزار کنند. این درخواست ما است. وقتی تیم در بدنسازی است چطور می‌شود در دربی بازی کرد؟

 شما مشکلات دیگری هم دارید مثل جدایی ابراهیمی و حسینی.

قرار نبود تا ابد این بازیکنان در استقلال بمانند،همیشه وقتی به بازیکن پیشنهاد خوب می‌شود می‌رود، از پرسپولیس هم بازیکنان وقتی پیشنهادات خوب گرفتند رفتند مثل سال قبل.به هر حال باید جایگزین آنها پیدا شوند.

اما پیدا کردن جایگزین حسینی و ابراهیمی سخت است و هواداران هم نگران شده اند.

ابراهیمی بازیکن خوب تیم ما بود و خیلی به کار استقلال می‌آمد.البته او مدتی مصدوم بود و برای ما بازی نکرد ولی باید تلاش کرد بدون ابراهیمی هم به موفقیت رسید.

چرا ملی پوشان به تمرینات نیامدند، امروز آنها باید خودشان را معرفی می‌کردند.

ما امروز منتظرشان بودیم ولی نیامدند.

منتظری کجاست، ظاهرا او هم تصمیم به جدایی دارد..

منتظری با استقلال قرارداد دارد و الان هم در کشور قطر است.او همیشه برای انجام کارهایش به قطر می‌رود.چیزی که می‌دانم این است که او یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد ضمن آنکه ما برای او بلیت ترکیه گرفته ایم و منتظر هستیم تا خودش را به کادر فنی معرفی کند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار