• کد خبر:۸۱۲۷۱
مس کرمان در تهران و شمال اردو می زند /
  • ۱۷:۲۶
  • ۱۹/تير/۱۳۹۷

دو بازی دوستانه در دستور کار شاگردان دست نشان

تیم فوتبال مس کرمان در ادامه روند آماده‌سازی خود برای بازی‌های این فصل لیگ دسته اول کشور، اردوی تدارکاتی تهران و شمال را در دستور کار قرار داده است. ۹

به گزارش «دی اسپورت» و به نقل از سایت رسمی باشگاه مس کرمان ، تیم فوتبال مس کرمان در ادامه روند آماده‌سازی خود برای بازی‌های این فصل لیگ دسته اول کشور، اردوی تدارکاتی تهران و شمال را در دستور کار قرار داده است.

 

بر این اساس تیم فوتبال مس کرمان از صبح روز چهارشنبه بیستم تیر ماه اردوی تدارکاتی خود را با سفر به تهران آغاز خواهد کرد.

 

تیم فوتبال مس کرمان در تهران دو بازی تدارکاتی در دستور کار خود دارد که روز پنجشنبه با یکی از دو تیم پارس جم و یا نساجی بازی خواهد کرد و روز جمعه نیز در ورزشگاه کارگران تهران با نفت آبادان دیدار خواهد کرد.

 

بازیکنان مس پس از انجام این دو دیدار دوستانه از روز شنبه راهی شمال کشور خواهند شد و برای انجام تمرینات بدنسازی در منطقه آلاشت مستقر می‌شوند.

 

اعضای  این تیم پس از سه روز تمرینات بدنسازی از روز سه‌شنبه به سواحل دریای خزر خواهند رفت و به مدت سه روز نیز در این منطقه بدنسازی خواهند کرد.

 

تیم فوتبال مس کرمان عصر روز دوشنبه در یک بازی تدارکاتی که در زمین تمرینی اختصاصی مس برگزار شد با نتیجه‌ی 4 بر 0 تیم مس نوین را شکست داد که امیرحسین صالحی‌منش، امیر حسین طاحونی، مهدی تیکدری و احمد حسن‌زاده گلزنان مس در این بازی بودند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار