• کد خبر:۸۱۴۷۵
  • تعداد نظرات: ۱نظر
  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان همراه با امیرحسین اسکندریان معاون ورزشی و مسعود زرینه مدیرمالی سازمان ورزش شهرداری در تمرین این تیم حضور یافتند.   ۱۸

به گزارش دی اسپورت، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان در این دیدار گفت: بسترهای موفقیت تیم فوتبال شهرداری همدان در فصل جدید رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور فراهم است.

سعید خوشبخت بیان کرد: دغدغه ای بابت تامین بودجه تیم وجود ندارد و خوشبختانه رویکرد اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار همدان به حمایت از تیم مثبت است.

وی اضافه کرد: انگیزه دیده شده از بازیکنان و کادر فنی در تمرین آماده سازی تیم نویدبخش فصل پربار برای تیم است و امیدوارم نتایج درخشان حاصل شود.

خوشبخت خاطرنشان کرد: تیم شهرداری همواره خانه امید استعدادهای بومی فوتبال همدان بوده و اکثریت اعضای این تیم را بومی ها تشکیل می دهند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان افزود: تمامی امکانات مورد نیاز تیم برای آماده سازی و حضور پرقدرت در رقابت های لیگ 2 در حال پیگیری و فراهم شدن است و مشکلی زیرساختی و تجهیز اقلام تیم وجود ندارد.

وی افزود: به توانایی کادر فنی تیم اعتقاد لازم را داریم و حفظ استخوانبندی تیم از فصل گذشته و بهره مندی از توان استعدادهای بالقوه بومی در کنار چند بازیکن باتجربه و توانمند غیر بومی ، ساختار قدرتمندی را در تیم شکل داده است.

وی بیان کرد:  حمایت همه جانبه از تیم خواهیم داشت و پیگیر مسایل تیم هستیم و امیدوارم فصل پرباری را امسال رقم بزنیم.

 

 
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان نیز در این برنامه گفت: نگاه حمایتی مسئولان شهرداری همدان مایه دلگرمی کادر فنی و بازیکنان تیم برای حضوری پرقدرت در لیگ 2 است.

بابک صمدیان افزود: از ماه قبل دور تست گیری و تمرین آماده سازی تیم را آغاز کردیم و اکنون 70 درصد از ترکیب تیم انتخاب شده و در هفته های آتی نیز نسبت به تکمیل باقی مانده تیم اقدام می کنیم.

وی اضافه کرد: همواره اعتقاد به جذب بازیکنان توانمند بومی داریم و در پست هایی که فاقد بازیکن بومی مستعد هستیم نیز بازیکن غیربومی جذب می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هدف کادر فنی تیم شهرداری همدان ارایه بازی های جذاب و شایسته در لیگ دسته 2 فوتبال کشور است هر چند راه سختی پیش رو داریم.
صمدیان افزود: تمامی تیم های حاضر در لیگ دسته 2 کشور از هم اکنون یارگیری را آغاز کرده اند و سرمایه گذاری مطلوبی برای حضور قدرتمند در این عرصه از مسابقات دارند.

وی یادآور شد: تامین نیازهای تیم قطع به یقین منجر به کسب نتایج درخشان می شود و کادر فنی شهرداری با برنامه ریزی منسجم و منظم در حال شکل دهی تیمی مدعی است.نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
همدان
-
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۹
0
0
فقط همدان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار