• کد خبر:۸۱۹۶۹
اختصاصی دی اسپورت
  • ۲۱:۱۱
  • ۰۶/مرداد/۱۳۹۷

مقاومت مدعی اصلی صعود

دی اسپورت: آماده سازی تیم مقاومت برای حضور در لیگ دو درحال انجام است و این تیم نشان داده مدعی اصلی لیگ در فصل پیش رو خواهد بود. ۱۱

به گزارش «دی اسپورت»؛ تیم مقاومت تهران که فصل گذشته تا دور دوم مسابقات لیگ دو پیش رفت، در فصل جاری عزم خود  را برای صعود جزم کرده است. این تیم پیش از آغاز مسابقات با برنامه ریزی دقیق نشان داده متمایز از سایر تیمها و فصلهای پیشین این فصل در قواره یک مدعی خواهد بود.


شروعی زودهنگام

در حالی که بسیاری از تیمهای لیگ دو هنوز تکلیف سرمربی خود را مشخص نکرده اند مقاومت مدتهاست کلیوند را به عنوان سرمربی برگزیده است و تمرینات این تیم حتی پیش از بعضی تیمهای لیگ برتری آغاز شد. این درحالی است که فصل گذشته تمرینات مقاومت مدت کوتاهی پیش از آغاز لیگ شروع شد.

 

بازیهای تدارکاتی

بازیهای تدارکاتی پرتعداد و نتایج نسبتا خوب این تیم نشان می دهد کلیوند تیم خوبی را ساخته است. این تیم از شروع کار تا به اینجا با تیمهای لیگ برتری و لیگ یکی زیادی بازی کرده است و به نظر می رسد این روند تا شروع مسابقات ادامه دار باشد.

 

آکادمی قوی

در سالهای گذشته تیمهای مقاومت در رده های پایه همواره برای قهرمانی جنگیده اند و سالیانه چند بازیکن تراز اول به سطح اول فوتبال ایران معرفی کرده اند. این آکادمی قوی مسلما پشتوانه خوبی برای مقاومت خواهد بود تا در این فصل و فصول آینده تیمهای قوی را روانه مسابقات کند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار