• کد خبر:۸۲۰۱۴
اختصاصی دی اسپورت ؛
  • ۱۳:۲۹
  • ۰۸/مرداد/۱۳۹۷

تسگتیری باشگاه نفت و گاز گچساران از بازیکنان بومی

دی اسپورت: باشگاه نفت و گازگچساران  از بازیکنان بومی تست به عمل خواهد آورد . ۷

به گزارش" دی اسپورت "، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برای حضور در مسابقات لیگ دسته دوم کشور روز سه شنبه همین هفته ساعت ١٧:٣٠ در استادیوم نفت فقط از بازیکنان بومی استان کهگیلویه و بویراحمد که سابقه بازی در لیگ های کشوری را دارند تست به عمل خواهد آورد .

 

براساس این گزارش ، مسئولان باشگاه نفت و گاز گچساران قبل از توافق با علی نیکبخت برنامه سه روزه تستگیری از بازیکنان بومی و غیربومی را در دستور کار قرار داده بودند که به یکباره و با روی کار آمدن این سرمربی این تستگیری لغو و اردوی آماده سازی نفتی ها با حضور بازیکنان بومی فصل قبل و بازیکنان غیربومی از قبل تعیین شده،  در تهران برپا شد .

 

حال روی سخن با مسئولان باشگاه این است که  چرا به بازیکنان شهرهای  فوتبال خیز جنوبی مانند نورآباد ،آبادان و ....... اجازه حضور در این تست داده نشده است .

 

گفتنی است این تستگیری در حالی بروی کانال باشگاه آمده که حدود بیست روز پیش  برنامه تستگیری سه روزه به یکباره از کانال رسمی باشگاه برداشته شد .

 

به هر حال امیدواریم مسئولان باشگاه نفت جوابگوی اذهان فوتبالیست هاو  هواداران  باشند و در فصل جدید بتوانند با کمک کادر فنی آرزوی هواداران كهگیلویه و بویراحمدی که صعود دوباره به لیگ یک است را  برآورده سازند.

 

 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار