• کد خبر:۸۲۴۶۹
  • تعداد نظرات: ۱نظر
 دی اسپورت:مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: بحث محرومیت مسلمان، 15 میلیون تومان بدهی بود که پرداختش بر عهده باشگاه پرسپولیس بوده است و به علت عدم واریز به کمیته انضباطی، این مشکل دامن گیر محسن شده بود. ۱۳

به گزارش" دی اسپورت":مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: بحث محرومیت مسلمان، 15 میلیون تومان بدهی بود که پرداختش بر عهده باشگاه پرسپولیس بوده است و به علت عدم واریز به کمیته انضباطی، این مشکل دامن گیر محسن شده بود.

 سعید آذری که امروز همراه با محسن مسلمان در کمیته اخلاق حضور یافته بود در ارتباط با مباحث مطرح شده در این جلسه اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی برگزار شد و باید از نگاه مثبت همه عزیزان این کمیته تشکر کرد.

 

مسئله ای که در مورد محسن مسلمان مطروح بود مربوط به بدهی سال گذشته ای بوده است که پرداختش بر عهده باشگاه پرسپولیس بوده است. متاسفانه عدم پرداخت این جریمه محسن توسط باشگاه پرسپولیس برای ما دردسر ساز شده است.

 

آذری اظهار داشت: خوشبختانه با نگاه مثبت کمیته اخلاق و با مبلغی که فردابرای این بدهی پرداخت خواهد شد، محسن مشکلی برای مصاف با تیم فوتبال سایپا نخواهد داشت.

 

کعبی: به خاطر 4 میلیون به کمیته اخلاق رفتم

 

حسین کعبی در خصوص احضارش به کمیته اخلاق و نتیجه این جلسه گفت: من برای 4 میلیون تومان بدهی به کمیته اخلاق رفتم و مشکل خاصی نبود. در آنجا توضیحاتم را دادم و همه چیز حل شد.

 

 

منبع:فارسنظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
الف سلامی
-
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
0
0
خدایا تو شاهد باش که چگونه تبعیض قائل می‌شوند به کسی که برخوردار ازهمه امکانات رفاهی زندگی است تخفیف میدهید اما جوان بیکارچه میشود؟؟!؟
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار