• کد خبر:۸۲۴۹۲
سرمربی شهرداری ماهشهر؛
  • ۱۹:۰۴
  • ۱۵/مرداد/۱۳۹۷

مهابادی : بازی‌های لیگ یک امسال جذاب و دیدنی خواهد بود

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر گفت: لیگ دسته اول کشور امسال جذاب دیدنی خواهد بود و تا آخرین هفته تیم‌ها برای صعود به لیگ برتر نبرد جانانه دارند. ۴

به گزارش"دی اسپورت"، داوود مهابادی در مورد آخرین وضعیت شهرداری ماهشهر جهت حضور در لیگ دسته اول فوتبال کشور در فصل جدید گفت : خدا را شکر همه چیز خوب است و تا حدودی توانستیم بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنیم و در این مدت تمرینات خوبی را برگزار کردیم. روز گذشته هم ایمان رئیسی بازیکن خوزستانی و فصل قبل آلومینیوم اراک را جذب کردیم. 

 

وی در ادامه گفت : طبق هماهنگی‌هایی که از طرف باشگاه و فدراسیون فوتبال شده بود، امروز صبح وارد تهران شدیم و قرار است ۴ روز در تهران باشیم که دو روز آن را در ایفمارک قرار است بازیکنان تست‌های پزشکی خود را بدهند و دو روز دیگر هم در تهران ادامه تمرینات خود را خواهیم داشت و بعد از آن خود را برای بازی با مس  آماده می‌کنیم.

 

سرمربی شهرداری ماهشهر همچنین در مورد شروع فصل لیگ جدید فوتبال دسته اول گفت: مطمئنم امسال بازی‌های لیگ دسته اول جذاب و دیدنی خواهد بود، به این دلیل که ۱۰ الی ۱۲ تیم مدعی صعود به لیگ برتر هستند و من فکر می‌کنم تا هفته پایانی تکلیف تیم صعودکننده مشخص نباشد و تا آخرین لحظه تیم‌ها برای صعود به لیگ برتر نبرد جانانه دارند.

 

وی در پایان گفت: جا دارد از تمامی کادر فنی و بازیکنانم که با هر سختی که وجود داشت تلاش کردند تمرینات خود را به نحو هرچه بهتر برگزار کنند و همچنین از هیأت مدیره باشگاه، شهردار و فرماندار ماهشهر که شرایط را برای هرچه بهتر کردن این تیم انجام دادندتشکر و قدردانی می‌کنم 

 

منبع : فارسارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار